mushroom243 mushroom243 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Musím říct, že po všech těch fantasy knihách, co normálně čtu, toto byla naprosto šokující kniha. Celou dobu jsem měla nepříjemný pocit, protože vím co bude následovat, ale stejně jsem pak byla šokovaná. Knížka byla velmi silná a rozhodně doporučuji.

28.09.2021 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Kniha je opravdu skvěle napsaná. Líbí se mi že můžeme vidět děj z různých úhlú pohledu. Taky se mi docela se mi líbí originalita charakteru postav. (Já osobě jsem si sedla jen s Keltonem ale to je subjektivní) V knize byli neskutečně silné momenty které mě opravdu zasáhli a strávila jsem dobrou chvílí vstřebáváním okamžiku. Ovšem se našli i jiné které to totáně zabili. Například scéna s dronem mi přišla t přehnaná vzhledem k okolnostem. To co mi asi vadilo nejvíce bylo občasné iracionání chování postav a uspěchaný konec. Celkově bych ale řekla že určitě stojí za to knihu přečíst. Přece jen většina knihy je opravdu dobrá a čtivá. Myslím že tyto drobné "chybky" se díky silnému příběhu dají v klidu přejít.

26.09.2020 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Pokud jsem si někdy myslela že mám knižní laťku vysoko, tak tato kniha ji posunula minimálně o milión světelných let výše. Zhruba po čtvrtině knihy mě děj naprosto vtáhnul a nemohla jsem se odtrhnout. Postavy měly nejen zajímavý a realistický charakter ale také historii, což považuji za velké plus. Hlavní děj byl skvělí a ostatní vedlejší dějové linky dodávali všemu jěště další rozměr. Takže když to tak schrnu nemám vlastně nic co bych vytkla. Rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla.

20.12.2020 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Já tedy nemohu souhlasit s názory ostatních lidi. Podle mě byla tahle kniha úžasná! Bylo to něco nového ale moc jí nedoporučuju lidem kteří hledají něakou akční detektivku. Hrozně mě bavili náhledy do minulosti a musím říct že konec jsem vlastně docela tušila. Každopádně super kniha!

23.01.2020 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Hned ze začátku mě kniha oprvdu uchvátila a lehce se četla. Přesto že nemůžu souhlasit se všemi scénami se mi děj líbil a určitě doporučuji!

05.09.2020 4 z 5

Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie Lisi Harrison

Tato knížka se mi vyloženě nelíbila. Celé to celkově nedává moc smysl. Získat "fialový pramen" a mít všechno co člověk chce? Navíc knížka je tak zvláštně zakončená že má člověk pocit že neohleduplné chování je vlastně super. Je zajímavé že hlavní hrdina je spíše "zlá postava" ale stejně mi celá kniha připadá bez "hlubšího" smyslu.

27.11.2019 odpad!

Děti krve a kostí Děti krve a kostí Tomi Adeyemi

Za mě skvělá knížka! Jistě, pokud člověk fantasy čte jedno za druhým tak mu to samozřejmě příjde ohrané. Každopádně pro mě to je jedna z oblíbených knih!

24.11.2019 5 z 5