Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie

Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111052/divci-parta-o-prazdninach-massie-modni-policie-111052.jpg 4 20 5

Konečně jsou tu prázdniny. Massie si však místo radovánek musí hledět povinností. Rodiče ji nutí, aby si našla brigádu. Dívka nehodlá dělat nic tak podřadného, jako roznášet noviny nebo venčit psy. Má jasno - stane se reprezentantkou kosmetické firmy! Díky dokonalému vzhledu k tomu přece má ty nejlepší předpoklady. Nebo snad ne?

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Alpress

The Clique Summer Collection: Massie

mushroom243
27.11.2019 odpad!

Tato knížka se mi vyloženě nelíbila. Celé to celkově nedává moc smysl. Získat "fialový pramen" a mít všechno co člověk chce? Navíc knížka je tak zvláštně zakončená že má člověk pocit že neohleduplné chování je vlastně super. Je zajímavé že hlavní hrdina je spíše "zlá postava" ale stejně mi celá kniha připadá bez "hlubšího" smyslu.

Jája92
22.02.2018 4 z 5

Fajn dílko pro náctileté.

adela13
03.02.2014

Celkem dobrý díl.Osobně bych chtěla taky ten fialový pramen do vlasů, ale je to divné. Tak by si mohla každá holka udělat fialový pramen a získat v obchodě vše co chce? Docela zajímavé. A docela se mi i líbilo jak Massie zabavili rodiče kreditky, takže byla bez peněz. Docela se divím, že to přežila když byla zvyklá vždycky po škole jít do nakupovacího centra apod. :)

Adele02
18.07.2013 3 z 5

Spíš oddechovka. Dívčí parta mně moc nebere.

Scarletty
07.07.2012

Od Lissi Harison jsem četla teprve jeden díl z Monster High, takže uvidím, jestli bude jiná, nebo stejná jako MH.

Kniha Dívčí parta o prázdninách: Massie - módní policie je v