Mudry Mudry komentáře u knih

Útěk z tábora 14 Útěk z tábora 14 Blaine Harden

Neuvěřitelné !!!

02.07.2021 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Po románu 1984 jsem se domnívala, že to Orwell jen trefil . Farmu zvířat jsem četla bezprostředně po knize o KLDR a jsem si téměř jistá, že tu skleněnou kouli prostě mít musel.

29.06.2021 5 z 5

Dopis ze záhrobí Dopis ze záhrobí Dominik Dán

Kdybych mohla, dala bych hvězdiček šest . Žádná "Dánovka " mě ještě nezklamala, ale tahle byla jedna z těch povedenějších.

29.06.2021 5 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

Pustila jsem se do toho jen díky čtenářské výzvě . Říkala jsem si, že to snad nějak přelouskám, ale ..... Ani jsem ji nestačila zařadit do kolonky " právě čtené " a už se nemůžu dočkat, až vyjde druhý díl. Za mě fakt bomba !

25.06.2021 5 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Můj 25.kus od Dominika Dána. Začínám malinko panikařit. Série se blíží ke konci pomalu, ale jistě a co pak jako budu číst :-) ?

24.06.2021 5 z 5

Korene zla Korene zla Dominik Dán

Obálka knihy přesně vystihuje její obsah a moje pocity po přečtení.

09.06.2021 5 z 5

Smrť na druhom brehu Smrť na druhom brehu Dominik Dán

A zase bez ztráty hvězdičky. Dva případy zapadající do sebe jako puzzlíky.

07.06.2021 5 z 5

Nežná fatamorgána Nežná fatamorgána Dominik Dán

Tentokrát jsem se nějak nemohla začíst. Po pár stánkách jsem zas byla chycená a nedalo se přestat. Pořád čekám, kdy mě některý díl opravdu zklame ( ne, že bych si to přála), ale zatím to na méně hvězdiček nevypadá.

28.05.2021 4 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Vlastně už ani nevím co psát. Opakovala bych se nebo papouškovala ostatní komentáře. Dominik Dán mě prostě baví.

20.05.2021 5 z 5

Prozření Prozření Jessica Shattuck

Mám ráda knihy na toto téma a to ze všech úhlů pohledu, ale mezi ty lepší jsem si Prozření nezařadila. Možná je to tím, že Marianna si mé sympatie zrovna nezískala, možná styl psaní, nevím... Níže v komentářích se někdo zmínil o programu " lebensborn" , já jsem ale na toto téma v knize nenarazila.

18.05.2021 3 z 5

Jednou nohou v hrobe Jednou nohou v hrobe Dominik Dán

Čtivé , vtipné, napínavé jako vždy. Zoru jsem si hodila k zrzavému estébákovi do pomyslného šuplíčku s nápisem " boží mlýny " a doufám, že se o nich v dalších dílech ještě dočtu.

12.05.2021 5 z 5

Nevinným se neodpouští Nevinným se neodpouští Dominik Dán

Tradičně ohromně čtivé ! Tempo bylo vysoké, než jsem se nadechla, byl konec. Ačkoli na Richarda nedám dopustit, po minulém díle jsem mu ty nervy v osobní rovině škodolibě přála.

08.05.2021 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Tentokrát detektivka téměř severská. Od první až po posední stránku jsem byla dějem opět zcela pohlcena. Že by Richard nemohl aspirovat na nejvěrnějšího manžela roku, mi už po sedmnácti přečtených dílech došlo , ale že je to až takový kanec ....? A vestibul plný plakátů - takovýho svinstva - to mě dostalo :-) .

04.05.2021 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Dominik Dán

Dominik Dán po sedmnácté a zase téměř na jeden zátah. Za mě zase plný počet bodů !!!

02.05.2021 5 z 5

Uzol Uzol Dominik Dán

Až na ty počáteční zmatky ohledně jména Krauzovy prvorozené dcery jsem to zase zhltla za pár hodin. Pravda je, že klasická detektivka to nebyla, ale právě absence zažité šablony mě na Dánovi baví nejvíc. Nikdy předem nevím, do čeho jdu.

30.04.2021 5 z 5

Kožené srdce Kožené srdce Dominik Dán

Skoro si začínám myslet, že Dominik Dán mě pravděpodobně nikdy nezklame. Tentokrát ubírám jednu hvězdičku za pro mě pomalejší rozjezd, což ovšem neznamená, že jsem si to zase náramně neužila . Jdu na díl šestnáctý.

28.04.2021 4 z 5

Na podpätkoch Na podpätkoch Dominik Dán

Po čtrnácté zase trochu jinak a po čtrnácté zase skvěle !!!

23.04.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Carter mě dostal hned na první dobrou a ani po jedenácté tomu není jinak !

18.04.2021 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Nesbo je prostě sázka na jistotu !

16.04.2021 5 z 5

Žiješ jenom dvakrát Žiješ jenom dvakrát Dominik Dán

Tentokrát jsem se až vyděsila. Vzpomněla jsem si na hlášku z jednoho starého filmu "Maso pro doktora Jacksona". Opět Dán jak má být.

08.04.2021 5 z 5