Mr.Pajek Mr.Pajek komentáře u knih

Partitura smrti Partitura smrti Jan Seghers

Trošku splácané, ale dobré :)

13.03.2017 3 z 5

Nevěsta ve sněhu Nevěsta ve sněhu Jan Seghers

Super, nečekaný závěr ( i když zbytečně urychlený). Celá knížka se trochu vleče, ale na dojmu jí to neubralo. Dávám pět hvězd a beru do ruky další kousek od Jeníka :)

25.01.2017 5 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Za mě celkem dobrý příběh, zápletka promyšlená, jen musím souhlasit, že Erika a Patrik trochu zabředávají ve svých rolích..Patrik stále unaveny, vyčerpaný, Erika zvědavá a věčně těhotná :D (vtípek).
A ten konec v tom autě? To mi přišlo trochu moc laciné "nalákání" na další díl, nicméně se do něj pustím ;)

21.07.2016 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Takový rychlovka :) Četlo se to hezky, příběh měl příjemný děj.

20.05.2016 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Taky zatím nejslabší kniha, čekala jsem nějaký super zvrat, takové umělé natahování. O Anně se tam moc nemluvilo, což byla škoda. A připadá mi, že Patrik je až moc super kladný, vševědoucí hrdina. Občas nějaká jeho chyba by neuškodila..:) Charaktery postav jsou tam takové průhledné. Ale už jsem zakousnutá do Vlastní spravedlnosti, tak uvidíme.

09.11.2015 4 z 5

Kamenný déšť Kamenný déšť Thomas Enger

Trošku divnej konec a maličko jsem se v tom ztrácela..za mě slabší.

25.08.2015 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Trochu jsem se bála, že to bude slzavé údolí a knížka bude depresivní.. Naopak, téma bylo uchyceno s lehkostí a humorem. Někdy trochu sladký, ale sedmnáctiletí hrdinové mají prostě sladké názory :) Jinak hodnotím kladně a doporučuji..člověka to donutí se nad některými věcmi zamyslet..

28.05.2015 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Místama trošku přitažené za vlasy, ale jinak Olsen opět nezklamal.

18.12.2014 5 z 5

Před deseti lety by mě to asi bavilo víc..ale dočetla jsem.

01.10.2014 2 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tak Svědkyně se mi líbila asi nejvíc..napínavé, super zápletka a rozuzlení..

01.09.2014 5 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Prostě Deaver, opět nezklamal. Linie děje je jednodušší než obvykle, ale přehledná..Super

20.05.2014 4 z 5