mot33 mot33 komentáře u knih

Pam a Pum Pam a Pum Jana Šimková

Souhlasím s kolegou Jelitovna ,ale super napsáno hlavně aby v tom děti neměli inspiraci /zlobení a čertovských kouskách/.

27.11.2016 4 z 5

Osm světel Osm světel Leo Pavlát

Mě se to líbí dost povídky jsou psány lehkým pérem nepostrádajíc zábavu ani ponaučení.

10.11.2016 5 z 5

Nejkrásnější zahrada : indické pohádky Nejkrásnější zahrada : indické pohádky Jiří Marek (p)

Musím uznat že je tato kniha povídek z asie tak trochu delší než by měla být sice čtivá ,ale moc silná já to vidím na nějakých 60-80 procent.

28.10.2016 3 z 5

Skřítkové pod Kašperkem Skřítkové pod Kašperkem Jaroslava Voráčková

Super ilustrace ale hlavně pověsti jsou bezva kněkteré kratší ale to vůbec nevadí.

13.10.2016 5 z 5

Pohádky poštovských panáčků Pohádky poštovských panáčků Marie Kubátová

Kouzelné pohádky jak se dostáli různá témata na světové známky.

10.10.2016 4 z 5

Nevim nevim takové nějaké které proč a nač.

30.09.2016 3 z 5

Polda a Olda Polda a Olda Stanislav Havelka

Klasika ze čtyřlístku takže plná nálož hvězdiček a není co dodat.

25.06.2016 5 z 5

Prostopášný modlitební mlýnek Prostopášný modlitební mlýnek Arto Paasilinna

Slušné ale psané rychlou rukou

12.06.2016 3 z 5

Nejdelší chobot ve Finsku Nejdelší chobot ve Finsku Arto Paasilinna

Místy zábavné,ale asi to nejslabší co jsem zatím od něho četl.

24.05.2016 4 z 5

Čarovný zeměklíč: Tatranské pověsti a báje Čarovný zeměklíč: Tatranské pověsti a báje Václav Cibula

Místy trochu slabší,ale jinak stále nad průměr.

23.04.2016 4 z 5

Syn boha hromovládce Syn boha hromovládce Arto Paasilinna

Musím uznat že jsem tohoto autora zkusil poprvé a překvapil.Zasadit děj do současnosti kdy příde starověké finské božstvo obnovit svůj kult do součastnosti dost dobrý.Psáno lechce a čteno též.

15.03.2016 5 z 5

Revival Revival Stephen King

NIc moc má lepší ažtak za půlkou se to rozjelo plus knihy že aspoň uděll čistku v postavách.Moc jich nepřežilo.

02.08.2015 4 z 5

Punťa mořeplavec Punťa mořeplavec Juhan Smuul

Hlavně super obrázky od Sekory.

11.07.2015 3 z 5

Meč a pravda - doba husitská od Domažlic po Lipany Meč a pravda - doba husitská od Domažlic po Lipany Vladimír Přibský (p)

To myslel autor vážně toto napsat příšerné ani snad odpad ještě horší.Nechápu styl psaní a souvislost návaznost knihy.

07.02.2015 odpad!

Bruce Lee - Kompletní příběh legendárního Zlatého draka Bruce Lee - Kompletní příběh legendárního Zlatého draka John Little

Pro milovníky fota super ,ale čekal jsem mnohem vc textu.

01.01.2024 3 z 5

Všichni na palubu! : komiks o svatých Všichni na palubu! : komiks o svatých Bruno Dolif

Pro děti ano ,ale zdá se mi že by to mohlobýto trochu lepší.

29.12.2023 3 z 5

Krvavé Vánoce Krvavé Vánoce Vlado Ríša

Některé povídky ano a to většina,ale jedna se mi moc nelíbí.

08.01.2023 4 z 5

Buď připravena Buď připravena Vera Brosgol

Super komix.

01.01.2023 5 z 5

Pět komínů - Příběh z Auschwitz Pět komínů - Příběh z Auschwitz Olga Lengyel

V celé knize sámé odkazy a vsuvky ,některé i na několik stránek,škoda jinak příběh super.

01.01.2023 3 z 5

Pytlácké historky z Brd Pytlácké historky z Brd Tomáš Makaj

Sice krátké povídky,ale ok.Super dobové fotky.

01.01.2023 4 z 5