Bruce Lee - Kompletní příběh legendárního Zlatého draka přehled

Bruce Lee - Kompletní příběh legendárního Zlatého draka
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525205/bmid_kompletni-pribeh-legendarniho-zlate-653bb3848f618.jpg 2 4 4

Jediná oficiální, autorizovaná biografie o nejvýjimečnějším mistrovi bojových umění, od jehož předčasné a tragické smrti uplynulo letos 50 let. Legendární Bruce Lee vzpomíná vlastními slovy na milníky svého krátkého, ale mimořádného života. Vyprávění doplňují exkluzivní rodinné snímky i fotografie z natáčení slavných filmových či televizních děl. Na stránkách publikace Bruce Lee – Kompletní příběh legendárního Zlatého draka získáte jedinečnou možnost poznat vrstevnatou osobnost skrytou za image mezinárodní filmové hvězdy a nepřekonatelného mistra bojových umění. Dostane se vám do ruky citlivě a zároveň výpravně pojatá fotografická esej sestavená Johnem Littlem, který zmapoval osudy Bruceho Lee od dětství po vrcholná léta filmové kariéry. Z pozice editora navíc Little dokázal poutavě postihnout kontrast mezi charismatickou veřejnou osobností a tichým otcem od rodiny. Texty, jejichž autorem je sám Bruce Lee, vycházejí z jeho záznamů, diářů, ale také z rozhovorů, především pak z dokumentu Bruce Lee: Vlastními slovy. Zasvěcenou předmluvou knihu opatřily manželka Shannon Lee a dcera Linda Lee Cadwell. „Nálož vzpomínek na dospívání v Hongkongu, americkou hereckou kariéru i na bojovou filozofii.“ – Maxim „Výjimečná sbírka fotografií – od dětství v Hongkongu po výchovu vlastního syna Brandona.“ – Mens Fitness „Snímky z dětství, pohled do zákulisí hollywoodské továrny na sny i nekašírované soukromé momentky se snoubí do uceleného příběhu legendárního Bruce Leeho.“ – Inside Kung Fu „Stačí jediný pohled a nedáte knihu z ruky. Poutavě sestavená fotografická esej“ – Martial Arts & Combat Sports „Základní ponaučení zní: Nenechte se srazit k zemi. Jděte dál, dopřejte si nový pohled na svět, provázejte očima vzlétající ptáky a zapomeňte na vše, co vám brání v dalším tvůrčím vývoji.“ – Bruce Lee Na základě oceňovaného dokumentárního filmu Bruce Lee: Vlastními slovy Nepublikované rodinné fotografie, včetně vzácných snímků z Bruceho dětství v Hongkongu Pohled do filmového zákulisí ikonických filmů s Brucem Lee Sestavil: John Little Předmluva: Shannon Lee a Linda Lee Cadwell... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bruce Lee - Kompletní příběh legendárního Zlatého draka. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

mot33
01.01.2024 3 z 5

Pro milovníky fota super ,ale čekal jsem mnohem vc textu.

luksky
20.12.2023 1 z 5

Za mě velké zklamání. Kniha má z 90% jen obrázky,6% je nějaký text, který se z dalších 4% opakuje. Chceš-li fotky Bruceho, super. Jinak o ničem.


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Bruce Lee - Kompletní příběh legendárního Zlatého draka v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených4x
ve Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst1x

Štítky knihy

bojová umění herci

Autorovy další knížky

John Little
americká, 1960
2004  70%Pozoruhodné myšlenky: Moudrost Bruce Leeho pro každý den
2023  45%Bruce Lee - Kompletní příběh legendárního Zlatého draka