moonchild moonchild komentáře u knih

Vynikající kniha.Po dlouhé době nějaká kniha kterou jsem hltala jedním dechem.Zajímavý rozhovor se spisovatelkou,skvělý popis jednotlivých klanů a postav,nové informace k zbývajícím knihám Twilight Ságy,nádherné obrázky.........no prostě skvělá kniha

07.11.2014 5 z 5

Jak se státi Zombie Jak se státi Zombie Serena Valentino

Tahle kniha mě moc nedostala.Nelíbí se mi jak je zpracována.Obrázky nic moc a text taky ne.Kniha mě moc nebavils

07.11.2014 2 z 5

Jak se státi upírem Jak se státi upírem Amy Gray

Myslela jsem že tahle kniha bude nějaká blbost ale nakonec se mi moc líbila.Doporučuji všem kteří se zajímají o upírskou tématiku.Fakt skvělá kniha

07.11.2014 5 z 5

Epic Epic Conor Kostick

Kniha mě velice zaujala.Hltala jsem jí jedním dechem.Zařadila se mezi mé oblíbené knihy žánru sci-fi a fantasy

18.07.2014 5 z 5

Já + ty: Kdy už přijde partner? Já + ty: Kdy už přijde partner? Zdenka Blechová

Líbí se mi jak paní Zdenka umí poradit ve vztahu i v jiných oblastech díky svým zkušenostem a pomocí channelingu

26.06.2014 5 z 5

Moje duchovní cesta a channeling Moje duchovní cesta a channeling Zdenka Blechová

Zajímavá a poučná kniha ze života i do života.

23.06.2014 5 z 5

Já + ty: Osudový nebo duchovní partner, sex, peníze Já + ty: Osudový nebo duchovní partner, sex, peníze Zdenka Blechová

Zajímavá kniha o lidských vztazích.Doporučuji všem,co chtějí zjistit kde ve vztazích dělají chyby.

04.06.2014 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 4-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 4-6 Elisabetta Gnone

Skvělé pokračování první knihy o těchto pěti děvčatech.Moc se mi líbí,co prožívají,když zjistili co sou vlastně zač.

04.06.2014 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-3 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-3 Elisabetta Gnone

Pěkný začátek toho jak se Will,Irma,Taranee,Cornelie a Hay Lin vlastně stali dívkami s křídli a velkou mocí.Moc jim závidím,chtěla bych být jako ony.

04.06.2014 5 z 5

Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Čarodějky W.I.T.C.H.: Komiks 1-6 Elisabetta Gnone

Ikdyž je mi 32 ráda se vracím k tomuto komiksu pořád dokola.Já se k příběhům těchto pěti děvčat pořád ráda vracím

04.06.2014 5 z 5

Dějiny Argentiny, Uruguaye, Chile Dějiny Argentiny, Uruguaye, Chile Jiří Chalupa

Kniha se mi velice líbila.Zaujalo mě jak je napsána a rozdělená.Doporučuji všem co se zajímají o historii těchto tří zemí jižní Ameriky.

Inferno Inferno Dan Brown

Vynikající kniha.Totálně mě dostala.Doporučuji všem

Srdcový kluk Srdcový kluk Lenka Lanczová

Kniha se mi moc líbila.Hodně jsem si jí oblíbila.

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Tato kniha mi připomíná prázdniny u mé babičky.Zažívala jsem něco podobného.

11.03.2014 4 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Kdybych mohla,dala bych jí deset bodů z deseti.Tuto knihu miluju nadevše.Uplně mě dostala.

Zlodějka snů Zlodějka snů Lenka Lanczová

Knížka byla pěkná,ale četla jsem od Lanczové lepší.

11.03.2014 3 z 5

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Kniha se mi moc nelíbila,ani jsem jí nedočetla.ani nevím proč jsem jí začla číst.

11.03.2014 2 z 5

Zajíček Zajíček Miroslav Kapek

Super.Doporučuji všem

07.03.2014 5 z 5

Divoké prázdniny Divoké prázdniny Jan Procházka

Knihy o příběhu dítěte a zvířete miluju a tato kniha patří mezi nejoblíbenější

07.03.2014 5 z 5

Vlak do pekla Vlak do pekla * antologie

No nic moc.Nelíbí se mi.Knihu jsem nakonec dala bratrovi

07.03.2014 2 z 5