Jak se státi Zombie

Jak se státi Zombie https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89375/jak-se-stati-zombie-89375.jpg 3 14 4

Praktický průvodce pro každého, kdo má zálusk na mozky. Tahle úžasně šílená kniha ti nabízí vhled do světa Zombií a provede tě jím od prvního kousnutí po poslední spočinutí, včetně: Návodu, jak v nemrtvé podobě zapadnout doma, v práci i ve škole. Tipů na oblékání odporně mokvající zrůdy, jíž jsi. Odpovědi na otázku, jestli jsou mozky opravdu tou nejchutnější zombíkovskou lahůdkou. Nech se kousnout. Nech si vyhřeznout vnitřnosti. Staň se Zombie.... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Slovart (ČR)

How to Be a Zombie , 2010

LadyD
02.07.2015 3 z 5

Stejně jako upíří kniha, i tato mě dost pobavila. Ještě by mohly napsat něco s vlkodlaky, to by mě taky zajímalo :)

Nicol13
13.03.2015 1 z 5

Kniha je nic moc.
Líbivá obálka a zajímavě zpracovaná, ale obsah se mi zas tolik nelíbil.
V knížce se najde pár dobrých tipů. A jestliže hodně holdujete zombíkům, tak je to nejspíš něco právě pro vás. Já je zas tolik nemusím. Chvílemi je celkem i vtipná, ale co se mi vůbec nelíbilo byl překlad. Všudypřítomná Česká Republika mi lehce lezla na nervy... a nejvíc přidávání -ová k nečeským jménům. Také mě vytáčela věta typu "Zeptejte se nejdřív rodičů, zda smíte...", která se objevovala poměrně často.
Je to tedy kniha určená spíše dětem a pro ně to může být super.

vlkove
09.11.2014 odpad!

No já nevím, čekala jsem něco jiného. Po pravdě knihu nedoporučuji, obrázky taky nejsou nic moc.

moonchild
07.11.2014 2 z 5

Tahle kniha mě moc nedostala.Nelíbí se mi jak je zpracována.Obrázky nic moc a text taky ne.Kniha mě moc nebavils

zombie

Autorovy knížky