monulam monulam komentáře u knih

Olomoucký bestiář Olomoucký bestiář Vlastimil Vondruška

Pěkný, propracovaný příběh. Autorův styl psaní mě baví.

15.11.2016 4 z 5

Handling a nošení dětí Handling a nošení dětí Vanda Schreierová

Skvělá kniha

05.05.2023 5 z 5

Když ti to udělá radost... Když ti to udělá radost... Michal Viewegh

odpočinkové čtení

02.01.2023 3 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

kniha byla zpočátku trochu zdlouhavá a popisná, pak se to trochu rozjelo

01.09.2022 3 z 5

Pravda o Kajínkovi Pravda o Kajínkovi Josef Klíma

Kniha obsahuje zajímavé údaje o případu, styl jakým je psána mi ale k tématu úplně nesedí

27.05.2022 3 z 5

Montessori batole Montessori batole Simone Davies

Skvělá

18.05.2022 4 z 5

obsahem se jedná spíš o encyklopedii, ale jsou zde zajímavá fakta

18.10.2021 3 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Skvělé, je to něco úplně jiného stykem i příběhem než čtu poslední dobou. Trochu fantazy, vtipné, na motivy historických událostí

07.02.2020 4 z 5

Duch znojemských katakomb Duch znojemských katakomb Vlastimil Vondruška

Knihy od pana Vondrušky mám moc ráda. Ještě se nestalo, že by se mi nějaká nelíbila

07.02.2020 4 z 5

Na frekvenci čínské medicíny Na frekvenci čínské medicíny Petr Hoffmann

Knihy o čínské medicíně jsem četla celkem tři a tato je nejlepší z nich. Autor v ní vysvětluje vše důležité na takových příkladech, aby to pochopil každý. Jen část o tělesných typech a dietetice bych uvítala obsáhlejší, ale nečetla jsem zatím autorovu druhou knihu, tak je možné, že se k tomuto tématu vrací podrobněji. Kniha vám pomůže pochopit principy na nichž čínská medicína pracuje a v mnoha popisech své potíže poznáte. Knihu moc doporučuji.

07.02.2020 5 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

velmi dobře napsaná kniha která je překvapivá až do konce. Líbilo se mi prolínání dvou příběhu.

01.03.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Nevíte někdo kdy budete další díl a kolik je jich celkem?

19.06.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Perfektně napsaná kniha.

18.06.2017 5 z 5

Svědek obžaloby / Witness for the Prosecution (dvojjazyčná kniha) Svědek obžaloby / Witness for the Prosecution (dvojjazyčná kniha) Agatha Christie

Tématicky se mi kniha líbila, ale jako první cizojazyčná kniha moc vhodná není, na mě trochu obtížná slovíčka.

07.01.2017 4 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

tato kniha se mi ze série B. Jones líbí nejvíc. Velmi vtipná a podařená kniha. Doporučuji přečíst.

19.12.2016 5 z 5