Když ti to udělá radost... ekniha

Kniha povídek osmi vybraných českých populárních autorů různých žánrů.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/325800/kdyz-ti-to-udela-radost-myX-325800.jpg 3.268
Povídky, Romány
Vydáno: (ekniha), Alza Media

Kniha Když ti to udělá radost...

ZaS

Knihy tohoto typu se velmi těžko hodnotí. Různí autoři, různé žánry a témata. Společné mají snad jen jedno - hvězdné autory. Jinak ale velmi různorodé - od Lasicovy povídky, která je spíše rozvláčnou anekdotou, až po rozsáhlou povídku na pomezí hororu a fantasy.

josefina_silena
03.12.2018

Některé povídky byly lepší, některé horší, ale celkově to bylo velmi milé tramvajové čtení. Dostala jsem k této knize jen kvůli Čtenářské výzvě, ale nelituju toho.

helusa2
16.11.2018

Takové... různorodé... Narozdíl od níže hodnotících mě tedy hororová povídka docela vyděsila - nemám je ráda (nejsem pro tento žánr cílový čtenář) a nečekala jsem ji mezi těmi ostatními :-O Nejvíc se mi líbil Fulghum a Lasica ;-)

Srni
29.10.2018

Nejvíce mě zaujala ta "detektivka", jen jsem byla překvapená z rozuzlení. Docela příjemné počtení.

petunkav
02.10.2018

Moc příjemné čtení.
Povídky jsou každá z jiného soudku, ale všechny se mi zdály velice povedené.
Super rychlovka.

petrzel
27.08.2018

Povídky se mi líbili , ale Renčín to byla pecka.

studentice
13.07.2018

Některé povídky lepší, některé horší. Nicméně to bylo výborné čtení do MHD. Ráda si přečtu další české povídky.

adlenka
03.07.2018

Renčín vyčnívá! Jeho příběh vůbec nezapadá do žánru, který běžně čtu, ale byl skvělý. Určitě se poohlédnu po dalším jeho díle.

povídky humoristické povídky detektivní povídky

Autoři knihy

slovenská, 1976

Lenka Sobotová

Lenka Sobotová
česká, 1970

Kniha Když ti to udělá radost... je: