Když ti to udělá radost... ekniha

Kniha povídek osmi vybraných českých populárních autorů různých žánrů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325800/big_kdyz-ti-to-udela-radost-myX-325800.jpg 3.2110
Povídky, Romány

Vydáno: (ekniha), Alza Media

Kniha Když ti to udělá radost...

Richard Skolek
10.10.2021

Dárek od Alzy. Jako celek je to docela bizarní – povídky spadají do různých žánrů, tónem ani stylem vůbec nejdou dohromady. V některých je nepochopitelná spousta překlepů, jiné působí neukončeně a zdá se, jako by byly vytrženy z nějakého většího celku. S výjimkou Sobotové a Renčína také žádný autor příliš nezaujme, i ti slavnější jsou tady jaksi nevýrazní.

Ticiana
09.08.2021

Uplne jsem nepochopila slozeni povidek, ktere nemeli nic spolecnyho. Za mne nejlepsi Balada krve. To by mohlo vyjit i jako kniha, kdyby pribehu bylo vic. Ostatni mne moc nenadchli, pobavili jen Hraci a Vanocni pribeh.

E_Lan
06.08.2021

Je to tak půl na půl. Polovina povídek je dobrá, zábavná a sem tam i něco objevného přinášející. Druhá polovina je vysloveně slabá, ne trapná, ale s chybějící pointou. Takže suma sumárum takové lehké krátké prázdninové čtení.

Dimas
22.05.2021

...Chodím po světě a hledám Hráče.
Lidi, kteří v sobě mají pošetilou radost.
Lidi, díky nimž je žal na tomto světě ještě docela snesitelný.
Jejich smích prosvětluje temnou zimu...

Franklin
07.01.2021

Některé povídky jsou velmi povedené, některé mě moc neoslovily. Určitě můžu doporučit povídku Balada krve od Pavla Renčína, ta mi přišla nejlepší z celé knihy.

Enti
05.01.2021

Nestejné úrovně jako každá povídková antologie. Ale záleží i na vkusu, věřím, že pro mě nepříliš pochopitelné zařazení Renčínovy sci-fi povídky si své čtenáře najde. Viewegh jednoduše vykreslil problém mnoha manželství spočívající v nepochopení poloviček, Lasica jako obvykle vtipný, Hakl s Fulghumem soupeřil v stručnosti povídek, Fulghum byla ale milejším zakončením této útlé knížky.

saez
31.08.2020

Některé povídky byly úžasné (za mě tedy bodoval Renčín), jiné méně úžasné a jiné ploché. Radost mi kniha udělala jen napůl.

Astral
14.02.2020

Některé povídky se mi líbily, ale nevím, jestli to bude kniha, ke které by se člověk vracel.