Modrina Modrina komentáře u knih

Tisíckrát přečtená, naprosto dokonalá klasika. :)

19.05.2014 5 z 5

Tanec lovců lebek aneb Proč bychom se nevrátili Tanec lovců lebek aneb Proč bychom se nevrátili Zdeněk Šmíd

I já se přiznám ke zklamání z téhle knížky. O to víc mě mrzí, že žádná další už nebude. :(

19.05.2014 3 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Tak tahle knížka mě natolik nezaujala (spíš odpuzovala), že bych musela mít hodně velký čtenářský absťák, abych si od této autorské dvojice ještě něco přečetla..

19.05.2014 1 z 5

Osmanský tábor Osmanský tábor Vlastimil Vondruška

Pana Vondrušku čtu moc ráda. Tahle knížka je malinko slabší, ale i tak je to skvělá oddychovka.

19.05.2014 4 z 5

Ukradl jsem bombu Ukradl jsem bombu Zdeněk M. Veselý

Na tuhle knihu jsem si vzpomněla při čtení jednoho současného bestseleru, takže pan Veselý o spoustu let předběhl dobu. :) Je to taková milá pohodovka..

19.05.2014 4 z 5

Už to čtu. Vypadá to, že pan Jonasson fakt umí psát. :)

Švábi Švábi Jo Nesbø

Pro mě zatím nejlepší Nesbovka.

Levhart Levhart Jo Nesbø

Po Netopýru jsem byla trochu ostražitá, ale Levharta jsem přečetla jedním dechem. Na můj vkus zbytečně drastické, ale četlo se to velmi dobře.

14.05.2014 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Byla to první Nesbovka, kterou jsem četla. Trochu to drhlo, ale přečetla jsem to. Nicméně další knížky tohoto autora jsou lepší.

14.05.2014 3 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Knížku jsem dostala, aniž bych tušila, o co se jedná. A velmi mě zaujala, nic podobného jsem asi nikdy nečetla. Asi by to měla být povinná četba..

14.05.2014 5 z 5

Miluju Skandinávii, takže byla jen otázka času, kdy se dostanu i k její literatuře. O téhle knížce bylo už napsáno všechno, takže já se jen hlásím do tábora těch, kdo byli Alanem a jeho životem nadšeni. :) "Nikdy nesoupeř se Švédem v pití, pokud nejsi Fin, nebo aspoň Rus." :)

Zátiší Zátiší Louise Penny

Z téhle knížky na všechny strany dýchá klasika. I když já jsem spíš než Agathu Christie viděla Vraždy v Midsomeru. :) Trochu jsem se bála zklamání, četla jsem příliš mnoho chvály, ale knížku jsem přečetla jedním dechem a byla jsem velmi spokojená. Mám jen velmi drobnou výhradu - postava agentky Nicholové mi přišla zbytečná. Ale kdoví, třeba bude mít v dalších dílech stěžejní úlohu. :)

Máte-li rádi milé, klasické detektivky - neváhejte.