missa85

PtáčníkPtáčníkMo Hayder

Nechutné a zvrhlé :-D ... ale komu to nevadí, tak super knížka ;-)

06.03.2011

Vražedný déšťVražedný déšťP. J. Parrish

Dokonalá knížka ... dokáže vás vtáhnout do napínavého děje ... člověk to přečte takzvaně na jeden dech :-)

VirusVirusLeonard S. Goldberg

Dokonalost! Začátek maličko nudný, ale rozjelo se to :-) A člověka polejvá horko, když si uvědomí, co vše by se mohlo stát ... uf, uf ... snad o těhletěch věcech budem jen číst :-)

15.05.2012

Les smrtiLes smrtiP. J. Parrish

Celkem pěkná knížka! Zajímavej nápad, napínavý situace, kdy člověk hltá a hltá... :-) áááále těch překlepů!! ... ovšem to není chyba autora, no :-D

06.02.2011

Město kostíMěsto kostíMichael Connelly

Tato knížka se čte naprosto sama...je to klasický detektivní příběh, který je velice čtivý a poutavý. Musím jenom doporučit :-)

16.03.2011

OdpuštěníOdpuštěníDanielle Steel

Konečně knížka, kde se něco dělo a není dle klasického scénáře (zamilují se a žijí spolu šťastně až do smrti :-) ) Prostě příběh plný (podle mě nečekaných) zvratů.

21.01.2012

Nic nebude jako dřívNic nebude jako dřívKarin Slaughter

Karin opět nezklamala!! :-) Poutavé, napínavé .... opět jsem měla asi 5 tipů na pachatele a nakonec to byl někdo úplně jiný :-)) ... prostě Karinka! :-)

22.10.2012

ManželManželDean Koontz

Naprosto super ... překvapivý zvrat už v půlce knížky? ... ještě se mi to nestalo :-) Konec na mě moc osekaný...

08.05.2014

GravitaceGravitaceTess Gerritsen

Jedním slovem: SUPER .... člověka to opravdu vtáhne do děje tak, že lítá v kosmu a bojí se, že se z knížky nakazí taky :-D

13.06.2014

Co bude dálCo bude dálJohn Katzenbach

Asi mám ráda malinko něco jiného ... rozhovory s mrtvými příbuznými ... to prostě není pro mě. Asi jsem čekala něco jiného :-)

22.08.2014

Dítě zvané „To"Dítě zvané „To"Dave Pelzer

Smutné :-( ... asi ani nelze hodnotit.

15.09.2014

Dokonalý manželDokonalý manželLisa Gardner

Sponka: tak by mne tedy zajímalo, když tě tato kniha tak nadchla, proč dostala pouze tři hvězdičky... :-)

Krvavá lázeňKrvavá lázeňTess Gerritsen

Dokonalost sama :-) U málokteré knížky se mi stává to, že oči čtou rychleji, než mozek stačí zpracovávat :-) ... fakt napínavý příběh ;-)

Řekni sbohemŘekni sbohemLisa Gardner

Špatná nebyla, ale znám od této autorky lepší. Možná jsem byla zmatená ze dvou dějů (minulost a součastnost), které si byly občas dost podobné. Ovšem konec byl celkem překvapující, ikdyž ke konci knížky to autorka už začla naznačovat, což byla škoda :-)
Možná bych tu knížku nedoporučovala maminkám, které mají doma kluky ve školním věku. Mohlo by je to dosti znervóznit :-)

27.11.2010

HříšniceHříšniceTess Gerritsen

Jak jinak, než pěkná čtivá knížka ... možná mi tam občas vadily kapitoly, kde se zbytečně moc řešily vztahy...trochu mi to rušilo napínavý děj. Ale jen trochu :-)

08.01.2012

Velká holkaVelká holkaDanielle Steel

Popravdě znám od Steelové lepší knížky...trochu mě zklamala :-( Bylo to vlastně takové vyprávění bez větších zvratů... nevím, nějak jse se nedokázala vžít do toho děje.

20.04.2012

Utajené touhyUtajené touhyMaria Barrett

Konec byl rozhodně překvapivý a napínavý...ze začátku mi možná trochu vadily ty "skryté" děje. Já vím,že se to nakonec vše vysvětlilo, ale trochu mi to tam překáželo :-)

09.06.2012

Bludiště životaBludiště životaDanielle Steel

Přibližně půlka knížky mě celkem nudila ... už jsem se bála, že to nebude příliš povedená knížka. Prostě se tam nic nedělo, děj se víceméně o moc nepohnul ... ale od půlky dál jsem jen hltala :-) Steelová asi potřebovala uvézt čtenáře do života hlavních hrdinů :-)

20.08.2012

Ostrov sviníOstrov sviníMo Hayder

Zvláštní knížka :-) Chci jen upozornit ty čtenáře, kteří by se na začátku nechali odradit od knížky kvůli "náboženství" a "satanismu", který tam ze začátku figuruje... Trochu mě to znechucovalo při představě, že celá kniha bude jen o tom - opravdu není :-) Fakt báječný příběh, místama děsivý až nechutný (ostatně jako další knížky od Mo Hayder :-D ) ... no a závěr? Bezkonkurence ;-) Nevím, jestli se mi ještě u jiné knížky stalo, že jsem po dočtení o tom hodiny a hodiny přemýšlela a dávala si věci zpět do souvislostí.... :-)

03.11.2012

Sběratel dětíSběratel dětíSabine Thiesler

Knížka špatná nebyla, ale četla jsem už lepší :-) Ze začátku jsme byla trochu z matená, ve kterém se to vlastně odehrávám roce (minulost, najednou současnost a pak zase minulost) ... ale docela se to dalo sledovat :-)

02.12.2012

Na loučení nebyl časNa loučení nebyl časLinwood Barclay

Četla se velice pěkně ... ze začátku jsem se maličko bála, aby to nebylo nějaké "nadpřirozeno" ... uf, vyklubal se z toho pěkný, napínavý a zajímavý příběh :-)

20.02.2013

Smrt v bušiSmrt v bušiManuela Martini

Přijde mi, že se tam téměř nic nedělo. Žádné napětí, žádná akce. Četla jsem jen proto, že jsem čekala, že se něco bude dít. I když jedno malé plus - vraha jsem nečekala :-)

17.02.2014

Tati, prosím ne!Tati, prosím ne!Barbara Naughton

Jedním slovem - mazec! Bylo mi z toho až smutno, co všechno je schopné takové malé dítě vydržet a přežít... :-(

17.02.2014

Kniha pohádekKniha pohádekEnid Blyton

Ale jo, pohádky se četly pěkně, navíc vždy nějaké ponaučení :-)

19.01.2015

Zahrada kostíZahrada kostíTess Gerritsen

Jedním slovem SUPER :-) Hrozně moc mě zaujal příběh z historie ... současnost byla opravdu pouze okrajovou záležitostí :-) Příběh mě nakonec donutil na internetu zapátrat i po skutečné postavě, a to o dr. O.W.Holmesovi :-)

21.01.2015

Léto na druhý pokusLéto na druhý pokusMorgan Matson

Člověk ten konec celou dobu taknějak čeká ... když příjde, tak stejně brečí jak želva :-D Docela fajn knížka s jednoduchým příběhem a koncem k zamyšlení. Něco ve mě zanechala :-)

16.02.2015

SuvenýrSuvenýrTess Gerritsen

Začátek mě maličko nebavil, ale pak Tess nezklamala :-) Mínus jedna hvězdička za ten začátek :-)

14.03.2015

Pohádky o zvířátkáchPohádky o zvířátkáchNicola Baxter

Příliš mne teda nenadchly, takové o ničem :-)

29.04.2015

UčedníkUčedníkTess Gerritsen

Knížka super ... jen mi chyběl první díl (Chirurg), který jsem nečetla a Učední celkem navazuje. Vadilo mi to, ale má chyba, hvězdičku za to rozhodně neubírám :-)

25.06.2015

Ovečka KudrlinkaOvečka KudrlinkaEva Bešťáková

Příliš mne tedy nezaujala ... nehledě na to, že ta velká písmena se dost špatně četla.

07.07.2015