Misoso Misoso komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Neviem, príde mi, že z toho námetu sa dalo vydolovať viac. Bohužial ma sklamala. Ale čo už na druhú stranu musím povedať, že je to výborna kniha na oddych.
Prajem príjemný zvyšok dňa. :D

31.05.2020 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Ja osobne som čítal najprv knihu Inferno a až v poradí druhú som čítal túto preto musím dať len 4*.

29.05.2020 4 z 5

Nechci jen existovat, chci žít Nechci jen existovat, chci žít Terka H (p)

Kniha sa mi páčila bola reálna, neskrývala bolesť. Určite odporúčam, mne osobne pomohla z podobnej skúsenosti. Teším sa na ďalšiu knihu.

29.05.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Za mňa je táto kniha super Chris Carter znovu nesklamal. Napätím mi pripomínal Sebastiana Fitzka. Je tam pár scén, ktoré sú kruté a dosť podrobné popísané, takže som to dlho predýchaval. Ako som spomína pripomína mi Sebastiana Fitzka, a to vďaka tomu, že do posledného momentu netušíte kto, čo, kde, ako?, ale koniec vám uzol rozpletie. Mnohokrát sa sám divím ako autor dokáže napísať takýto geniálny príbeh. Určite to stojí veľa námahy, takže odporúčam ale pozor na nechutné scény!!

28.05.2020 5 z 5

Príjemná oddychová kniha s dávkou humoru a satiry. Odporúčam najmä na oddych určite si plánujem prečítať aj dalšie knihy tohto autora. Prajem pekný deň. :D

27.03.2020 4 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Mne osobe sa táto kniha veľmi nepáčila prišla mi veľmi tiahla. Znovu sa knihu počúval a hlas človeka, ktorý knihu čítal mi neprišiel sympatický takže je to veľmi subjektívne. Ale ak vám niekto nepríjemne číta tak je jedno aká je to kniha :D. Ale obsah knihy bol zaujímavý odporúčam ale ako e- knihu alebo knihu nie audioknihu. Prajem pekný ďeň. :D

19.03.2020 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Súhlasím s uživaťeľom petaSk. Avšak u mna to bolo komplikované počúvať českú audioknihu. No kniha ako celok je super. Odporúčam...
Prajem pekný deň. :D

14.02.2020 4 z 5

Biely úsvit : Eskimácka sága Biely úsvit : Eskimácka sága James Archibald Houston

Kniha ma veľmi nebavila.

05.10.2019 3 z 5

Pasažier 23 Pasažier 23 Sebastian Fitzek

SKVELÁ, SUPER, ODPORÚČAM....
Ohľadom deja, kto pozná Fitzka vie,že do poslednej strany nevieme ako to skončí... A koniec? Ten zapadne ako skladačka!
Čo sa mi extra páči je, že autor pred Epilógom napisal krátke no vtipné POZNÁMKY KU KNIHE A POĎAKOVANIE!!
ODPORÚČAM :D
Ak tento komentár čítate Prajem pekný deň. :D

19.09.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvelá kniha odporúčam, aj keď nie pre slabé povahy. Ja som si vraha odtipoval ale nevedel som ako to vrah dokázal. Bolo to skôr tipovanie z kníh, ktoré som už čítal. Určite budem v tejto sérií pokarčovať.

08.09.2019 5 z 5

Smrt si říká Engelchen Smrt si říká Engelchen Ladislav Mňačko

Najprv sa mi síce nedarilo začítať ale ku koncu to bola veľmi prekvapivá kniha.

02.09.2019 4 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

ÚŽASNÁ, jedine slovo, ktoré popisuje knihu. Do knihy sa začítate veľmi rýchlo a nebudete sa môcť odtrhnút ,preto knihu odporúčam čitať keď máte v práci voľno. A dej? Ten je skvelý nádej pretrváva do konca knihy. A vy do poslednej stránky neviete ako to skončí.

31.08.2019 5 z 5

Izba Izba Emma Donoghue

Táto kniha ma ubezpečila, že veta nie je všetko tak ako to vyzerá je pravda.

28.08.2019 4 z 5