miriamjaklu miriamjaklu komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Příbeh nebyl tak záživný, ale mě v sobě nějaké kouzlo. Závěr se mi jevil zmateně, ale věřím, že kniha si najde své příznivce.

06.01.2020 3 z 5

Vaříme podle Herbáře Vaříme podle Herbáře Kateřina Winterová

Holkám fandím.

06.01.2020 5 z 5

Jíst a žít - Moderní kuchařka na  dalších 100 let Jíst a žít - Moderní kuchařka na dalších 100 let Kateřina Winterová

Přesně tak, nevím jestli jsem si vzala víc rad do života než si zapamatovala pořadí ingerdiencí. Ale za mě dobrý.

Slovenská mafie v Praze Slovenská mafie v Praze Gustáv Murín

Docela jsem byla zklamaná. Praha v názvu je asi jen strategií.

06.01.2020 1 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Trudoš mi to čte z hlavy. Také to beru za dost naivní a kýčovité. Ten Eragon byl skutečně na svůj věk takový přechytrálek a myslím si, že tenhle moderní člověk je zhouba lidstva. Takže mě moc vadilo jak už předemnou kritik zmínil, že byl chytréj jako rádio a ten jeho egoismus byl přetažen za hranici snesitelnosti.

06.01.2020 1 z 5

Anděl strážný: ve spojení s duchovním vedením Anděl strážný: ve spojení s duchovním vedením Alue K. Loskotová (p)

Kniha mě překvapila a hodnotím ji kladně. Jiný styl, ale za to originální. Asi půjdu do její další knížky.

06.01.2020 4 z 5

Ženy nacistů - matčiny dcery Ženy nacistů - matčiny dcery Max Melbo (p)

I faktografická kniha může zaujmout, ale četla jsem záživnější knížku s podobným tématem.

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

První část se dost táhne, ale těm trpělivým se to vyplatí pak vyplatí. Krásnééééé

České milenky nacistů České milenky nacistů Václav Miko

Dobře sestavená kniha o známých českých ženách té doby. Je plná zajímavých informací a také děsivých skutečností, které vytvářeli přicvaklí nacisté.

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Regnierová je spisovatelka za všechny prachy. Čekala jsem příjemné překvapení, ale až takové určitě ne. Její psaní vás vtáhne do děje a prožívate všechno tak živě. Sandra to umí a hvězdy všechny.

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Moc krásná knížka a už se těším na další díl. Jak už někdo přede mnou napsal, začátek nic moc, ale pak ten nášup. Ztotožňuji se s reakcemi hrdinky a autorka je vyjímečná ženská :).

06.01.2020 5 z 5

Galantní pomsta Galantní pomsta Amanda Quick (p)

Kniha mě pobavila a mám zálusk na další knihu.

06.01.2020 5 z 5

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Někde jsem tady v komentu četla, že to byl nářez, tak se pod to podepisuji. Nechtěla bych být v té době ve Francii. Knihu doporučuji a hodnotím 6 hvězdami.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Bylo to moc dobré uvolnění času. Čekala jsem něco jiné, ale to asi byla jen moje představa, ale výsledek byl pozitivní.

Ženy Ženy Charles Bukowski

Na muj vkus hodně vulgární styl.

06.01.2020 2 z 5