Anděl strážný: ve spojení s duchovním vedením

Anděl strážný: ve spojení s duchovním vedením https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324219/bmid_andel-strazny-RKE-324219.png 4 19 3

Každý z nás je od narození doprovázen strážnými anděly, má přirozené napojení na své duchovní vedení a zdroj, odkud jeho duše pochází. Aby je však mohl vědomě poznat a používat, je potřeba, aby jejich existenci přijal a pozval do svého života. V knize Anděl strážný najdete vše potřebné k tomu, abyste si osvojili schopnost efektivní komunikace se svými strážnými anděly a se svým duchovním vedením. Kniha nabízí speciální návody, praktické rady, a odpovídá na nejčastější otázky. Ucelený průvodce je doplněn příběhy ze života autorky, nechybí ani podrobné vysvětlení jasnozřivosti a postup pro její výuku.... celý text

Sirael_44
19.10.2023 5 z 5

Mám moc ráda knihy o andělech. Jak je kontaktovat a jak tuto znalost využít prakticky v životě. Tuto knihu bych osobně označila za nejlepší, jakou jsem na dané téma četla. Zatímco jiné i zahraniční knihy kloužou po povrchu a setkáme se spíše s popisem a zážitky, tato kniha je učebnicí. Krok za krokem člověka provádí postupem, jak u sebe tyto schopnosti objevit a jak je aktivně rozvíjet. Je také plná návodů, které jsem nikde jinde neviděla. Knihu jsem se snažila používat, následovat rady které dává a po roce u sebe vidím výsledky. Něco mi šlo hned a k něčemu jsem se potřebovala postupně propracovat. Části knihy, které vysvětlují předpoklady úspěšného spojení s anděly, mě opravdu nadchly a hodně mě posunuly, co se týče vnímání okolního světa a jeho vlivu na moji energii. Ke knize se opakovaně vracím, hlavně k části s návody. Přestože je to učebnice, je čtivá díky obsaženým příběhům a návodům. Pokud vás zajímá téma Ochranní andělé a praktická komunikace s nimi, tuto knihu doporučuji na prvním místě.

miriamjaklu
06.01.2020 4 z 5

Kniha mě překvapila a hodnotím ji kladně. Jiný styl, ale za to originální. Asi půjdu do její další knížky.

DYRKA98
03.07.2017 5 z 5

Knížka opravdu skvělá, můžu DOPORUČIT!!! Měl by ji mít v knihovně každý člověk na světě!!!

Alue K. Loskotová (p)
česká, 1992
2014  78%Svět za oponou: nahlédněte do říše zázraků
2013  83%Svítání: hledejte v sobě a poznáte štěstí
2016  85%Anděl strážný: ve spojení s duchovním vedením

Kniha Anděl strážný: ve spojení s duchovním vedením je v