Slovenská mafie v Praze

Slovenská mafie v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202155/mid_slovenska-mafie-v-praze-RRU-202155.jpg 3 10 4

Slovenská mafie měla od počátku základnu i v Čechách. Dotkla se její chapadla také Stanislava Grosse a miliardáře Andreje Babiše? V knize se dovíte víc na příkladech nejbrutálnějších slovenských mafiánů. Dovíte se také jak Václav Havel pomohl právě jim a jak se mu odvděčili. Samozřejmě neopomeneme jejich kontakty na největšího českého mafiána Mrázka. Nejpodstatnější je ale slovenská napodobenina kauzy Krakatice pod jménem Gorila a to jak si mafiáni v bílých límečcích brali za vzor pány Paroubka i Zemana. Stručně řečeno – mapujeme zde česko-slovenské bratrství v podsvětí...... celý text

Literatura faktu , Literatura slovenská

Vydáno: , Marenčin PT

Slovenská mafia v Prahe , 2014

kannibal28
13.07.2023 3 z 5

kniha bola dobrá až na ten záver ten ma moc nebavil

JancaMia
07.01.2023 4 z 5

Na G. Múrína mě upozornil cyklus slovenských skutečných kriminálních případů . Řemeslně je kniha napsaná velice dobře, poukazuje na divoká 90. léta v "československu" a jak to chodilo. Nicméně nadpis je zavádějící.

miriamjaklu
06.01.2020 1 z 5

Docela jsem byla zklamaná. Praha v názvu je asi jen strategií.

sulcv
29.03.2016 3 z 5

4ekal jsem od toho víc. Nevím proč de to jmenuje slovenská mafie v Praze, když o Praze se tam skoro nepíše.