miri.stajko miri.stajko komentáře u knih

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

To byla jízda!!!! Jedna z nejlepších sérií, co jsem četla.

16.05.2022 5 z 5

Ve vteřině Ve vteřině Suzanne Redfearn

Kniha, co vás chytne za srdce, příběh, co se zavrtá pod kůži, postavy, které se zahryznou do mozku a vy na ně musíte myslet ještě dlouho po přečtení! Dojemná, hrůzostrašná, ale zároveň nádherná kniha. Klobouk dolů!

24.11.2021 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Oddych mezi thillery. Ale raději je budu číst bez oddechu, než znovu narazit na takovou blbost.

25.07.2021 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Chtěla jsem oddechovku, u které nemusím přemýšlet a tu jsem také dostala:))

11.07.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Celou jeho sérii jsem si zamilovala a i když tato kniha byla jiná, řadím ji k jedné z jeho nejlepších. Teď už jen budu čekat na díl oddělení Q, kde se dozvím o případu Carl, Hardy a Anker - snad to bude další Adlerova kniha:)

21.01.2020 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Knížka o ničem, co se hezky čte:-)

21.04.2017 4 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Bohužel spíše pro náctileté než jako román pro ženy. Chtěla jsem si oddechnout u "romanťárny", zlákala mne obálka a na konci jsem si říkala: " Do pr...e, vždyť mi bylo patnáct před sedmnácti lety!:-) ....Asi tak

09.03.2016 3 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Od první stránky mi knížka vzala dech a já četla a četla. Napětí, sranda, láska a lži. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Bohužel v půlce to začalo být zdlouhavé, trochu nudné a tak nějak přeplácané. A to se táhlo až do konce. Za první půlku dávám 5 a za druhou 3:-))

25.11.2014 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Uff, dočteno. Čekala jsem od knížky víc, ale nakonec se mi líbila. Jen bych jí zkrátila tak na polovinu a přidala trochu "akce". Nebyla to kniha, kterou bych hltala po nocích (vyjma posledních stránek)....Ale na druhou stránku příjemná změna a ráda si přečtu další díl......Někdy:-)

19.08.2014 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Taková Učiněná katastrofa trochu jinak. ON je tak sexy, že z něj ONA slintá celou knihu. Samozřejmě ON trpí opět nějakou poruchou a ONA je naivka, která neví coby. Ale jo, taková oddychovka na jeden den:-)

26.06.2014 4 z 5

Říše andělů Říše andělů Bernard Werber

Úžasná a zajímavá kniha. Doporučuji!!!

18.05.2014 5 z 5