minimonisek minimonisek komentáře u knih

Nahotiny a další pikantnosti Nahotiny a další pikantnosti Allan Plenderleith

68 stránková kniha nabízí velmi vtipné kreslené vtipy. Tato kniha je lepší než Věšáky od stejnojmenného autora Allana Plenderleitha. Pokud máte rádi kreslený humor, jako naše rodina, tak se rozhodně zasmějete. Škoda jen, že je kniha tak tenká...

08.03.2013 3 z 5

Půlnoční povídky Půlnoční povídky Alexandr Placar

Trvalo mi než jsem se do jednotlivých povídek začetla, kdyby byl styl psaní trochu méně barvitý, tak by to bylo mohem čtivější. Některé povídky byly dobré, jiné mě vůbec nenadchly. Kdyby jich autor dal méně a lépe propracoval konce některých jiných, bylo by to mnohem lepší.

02.02.2013 3 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Když jsem tuhle knihu dostala do ruky, tak jsem toho od ní moc neočekávala, říkala jsem si, že to bude zase jedna z knih série, kterou přečtu a odložím do knihovny, kde na ni dlouho nesáhnu. Opak je ale pravdou, kniha mě příjemně překvapila a vím, že se brzy na ni vrhnu znovu. Hned jsem se do ní začetla a řadím ji zatím k nejlepším andělským sériím. Příběh byl skvěle vymyšlen a doufám, že pokračování bude stejně tak dobré...

19.01.2013 5 z 5

Zlo v krvi Zlo v krvi Rhiannon Lassiter

Knížku jsem si přečetla díky dobrému hodnocení, zde v databázi. Byla jsem překvapená, jak je příběh zpracován. V každé kapitole se něco dělo, člověk se nenudil. Děj je zajímavý a knížka je dobře čtivá. Všem doporučuji. Spíše jde tedy o fantasy než horor, ale i tak výborné.

02.01.2013 5 z 5

Mrtvá náruč Mrtvá náruč Andrew Hall

Příběh mi příjde hodně zmatený. Místy jsem se i nudila. Od začátku do konce jde o zápletku, že dívku honí oživlé mrtvoly a zabíjejí její kamarády. Rozhodně knihu nedoporučuji, čekala jsem od ní trochu víc.

16.12.2012 1 z 5

Láska mezi legendami a mýty Láska mezi legendami a mýty Karolína Becková

Kniha se dobře četla a měla zajímavý děj, i když jsem tušila, jak skončí. Navíc je zde popis míst na Krétě, které návštěvník může obdivovat společně s hlavní hrdinkou. Kniha se mi líbila a čtu ji už po několikáté.

16.12.2012 5 z 5

Prokletí rodiny Fearů Prokletí rodiny Fearů Robert Lawrence Stine

Tahle kniha má zajímavou zápletku. Je v ní hodně napínavých momentů a překvapivé rozuzlení. Určitě si ji přečtu víckrát.

17.08.2012 5 z 5

Kazeta s brontosaurem Kazeta s brontosaurem Wendy Darlenová (p)

Tak tahle kniha měla docela předvídatelnou zápletku. Přelouskala jsem ji za chvíli. Od této autorky bych řekla, že je to jedna z lepších knih.

17.08.2012 4 z 5

Špalíček dobrých českých vtipů II. Špalíček dobrých českých vtipů II. Karel Strouha

Kniha navazující na Špalíček dobrých českých vtipů I., některé vtipy opět pobavily celou rodinu, některé se opakovaly. Horší vtipy byly na téma Výměna žárovky, místo nich mohl autor volit něco jiného, ale jinak na zvednutí nálady dobré. Proto dávám 4 z 5 bodů.

17.08.2012 4 z 5

Špalíček dobrých českých vtipů I. Špalíček dobrých českých vtipů I. David Vít

Tahle kniha je zásobena velkým množstvím vtipů na různá témata - některé vtipy fakt výborné, zasmáli jsme se u nich celá rodina. Pro milovníky českých vtipů doporučuji a pro ostatní je to dobrá kniha na zlepšení nálady.

27.07.2012 4 z 5

Ďáblice Ďáblice Andrew Hall

Příběh mi příjde trochu zmatený, někdy jsem nevěděla, co se skutečně děje a co si hrdinka představuje. Na můj vkus je tu i příliš hodně obětí.

09.04.2012 3 z 5

Dotek kouzla Dotek kouzla Teresa Medeiros

Tuhle knížku jsem dlouho sháněla, nakonec se podařilo a rozhodně nelituji - romantická a velice vtipná zápletka. Přečtu si ji stoprocentně víckrát.

09.04.2012 5 z 5

Mrtvý se nesměje Mrtvý se nesměje Andrew Hall

Kniha má spíše detektivní zápletku, příběh není moc složitý - hlavní hrdinka pátrá na vlastní pěst, aby pomohla majiteli restaurace a jde jí při tom o život. Takže hodně velká oddechovka.

26.03.2012 3 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Krásná kniha, velmi smutný příběh, který Vás chytne za srdce. Zamilovala jsem si film, a teď po přečtení i tuhle knihu. :)

26.03.2012 5 z 5

Chci jen tebe Chci jen tebe Johanna Lindsey

Kniha je vtipně psaná, jde v ní o jiskření mezi dvěma lidmi a o touze poznat blíže toho druhého. Shrnula bych ji jako takovou oddychovku na večer, pokuď máte chuť na romantiku, tak je to to pravé pro vás.

09.03.2012 5 z 5

Zuby nehty (19 povídek) Zuby nehty (19 povídek) Ivona Březinová

Hodně se mi líbila hororová povídka Živý plot, Za zdí a Poslední metro. Tato kniha dokáže opravdu vystrašit. Všem doporučuji si ji přečíst.

30.01.2012 5 z 5

Horory na dobrou noc 3 Horory na dobrou noc 3 Anthony Horowitz

Skvělá sbírka hororů, bravurně vymyšlené příběhy, doma jsme je přelouskali celá rodina. :)

23.01.2012 5 z 5

Na lovu záhad Na lovu záhad Arnošt Vašíček

Kniha je docela čtivá, což mě překvapilo. Navíc je doplňena zajímavými fotografiemi. Na konci každé kapitoly jsou úkoly, za které můžete získat body, a pokud se člověku nechce nebo nemá čas vyhledávat informace na netu, tak jsou na konci knihy zařazené i správné odpovědi. Knihu doporučuji každému, kdo rád bádá, nad tím, co a proč to tak je.

20.01.2012 5 z 5

Temný oheň Temný oheň Scott Siegel

Kniha je napsaná velmi dobře, člověk až žasne, na co všechno autoři při psaní nepřišli. Ačkoli je to zhruba třetí pokračování úvodního dílu Pod hrozbou smrti, tak se dá číst samostatně. Bohužel, konec se stále nedozvíme, jelikož série končí 5. dílem.

23.10.2011 4 z 5

Haló, tady fantom! Haló, tady fantom! Robert Lawrence Stine

Knížka se čte jedním dechem od začátku až do konce, děj se překvapivě zamotává a vy netušíte, co se stane do další kapitoly. Kniha trochu více než k hororovému tématu zabruslí spíše ke krimi a k odhalení, kdo je vrah.

23.10.2011 5 z 5