Kazeta s brontosaurem

Kazeta s brontosaurem https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22009/kazeta-s-brontosaurem-22009.jpg 4 22 4

Koníčkem Laury Huntové je filmování – vyhraje dokonce jednu amatérskou soutěž a odměnou jí má být pobyt v Anglii. Přátelé jejích rodičů žijí v panském sídle nedaleko proslulého Stonehenge a Laura se těší na krásné záběry. Ale pak natočí něco, co neměla, a začíná se odvíjet řetěz záhadných událostí končící násilnou smrtí. Následuje další vražda a Laura ví, kdo je spáchal. Přesvědčivý důkaz však chybí, a tak se rozhodne ho získat, třebaže se sama ocitne v nebezpečí. Vrah nezná žádné ohledy… ... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Signet

Martin82
19.05.2023 4 z 5

Ale jo, na českou spisovatelku Wendy Darlenovou je to myslím si vrcholné literární dílo. Sice jsem čekal více tajemna a nadpřirozena, ale i tak postavy mě nebyly protivné, příběh měl svoji logiku a spád. Celkově tedy této detektivce 71%.

Pythonissam
16.07.2022 5 z 5

Knihu bych doporučila jako ostatní ze séerie Stopy Hrůz. Jsem zvyklá hlavně na jednoho přímého spisovatele, a to R. L. Stine, avšak ani ostatní nemají špatný styl psaní.
Příběh byl zajímavý, zaujal mne a přečten byl na jeden dech. A pokud máte rádi záhadu Stonehenge, pak i Vás tato kniha osloví.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Kniha nenadchla ani neurazila. Děj byl zajímavý, ale zase ne tak, abych si knihu přečetla více než jednou. Jak u ostatních bylo mým dobrým zvykem.

minimonisek
17.08.2012 4 z 5

Tak tahle kniha měla docela předvídatelnou zápletku. Přelouskala jsem ji za chvíli. Od této autorky bych řekla, že je to jedna z lepších knih.

Wendy Darlenová (p)
česká, 1931 - 2016
1995  69%Odejdi, nebo zemřeš
1998  69%Pokoj její duši
2000  71%Hrobky nad propastí
1999  73%Kazeta s brontosaurem
1997  58%Andělé vědí své

Kniha Kazeta s brontosaurem je v