Ďáblice

Ďáblice https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21908/bmid_dablice-wgR-21908.jpg 4 29 5

Laura Smithová se přistěhuje do Borgentownu a stane se členkou dívčího spiritistického klubu. Jak se však brzy přesvědčí, lákavé tajemno nespočívá v pouhém „vyvolávání duchů“, nýbrž v něčem daleko děsivějším, co s sebou přináší násilnou smrt. Zdá se, že její nové kamarádky to příliš nevzrušuje, neboť věří v jiný, záhrobní život. Aby ho dosáhly, chtějí se spojit s duchem prokletého čaroděje Treviota, který je prý synem samotného ďábla! A ten si za svou „nevěstu“ vybírá právě Lauru. Umírá první nevinná oběť, záhy jí následuje druhá a Laura už ví, že nejde o dílo nečistých sil, nýbrž že vražedkyní je jedna z nich. Ale která a proč? Snaží se na to přijít pomocí Bruceho, který je přímým Treviotovým potomkem. Jenomže řetěz smrtí nekončí a Lauřina hrůzyplná svatební noc nadchází…... celý text

Horory , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Signet

The Evil Woman , 2000

Martin82
Martin82
09.11.2023 2 z 5

(SPOILER) Podle hodnocení jsem asi četl jinou knížku, první 2/3 knihy aspiruje na bezkonkurenční odpad, který nazachrání ani malá zmínka o pizzerii u Alexe. Hodně zbytečných postav, zmateného děje, kde člověk neví, co je realita a co představy hlavní hrdinky....Poslední třetina s opuštěným domem a svatebním obřadem to trochu zachraňuje ale celkově asi nejhorší kniha od Andrew Halla. 35%.

Kontryhelka
Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Hustý. Mladý holky co se pokoušejí od černou magii a říkají si čarodějnice. Pak dojde na mrtvoly a sranda jde stranou. Pěkně popsané, zajímavé čtení s nádechem hororu.

Irsaf
Irsaf
19.07.2016 4 z 5

Šlo to.

Brambu
Brambu
12.08.2012 3 z 5

Ale jo, pěkné odpočinkové čtení. Na dovolenou jako dělané =) Chvilkami jsem byla dokonce napnutá, kdo je onen tajuplný zabiják, ale zas tak hrůzostrašné to nakonec nebylo.

minimonisek
minimonisek
09.04.2012 3 z 5

Příběh mi příjde trochu zmatený, někdy jsem nevěděla, co se skutečně děje a co si hrdinka představuje. Na můj vkus je tu i příliš hodně obětí.

spiritismus

1999  80%Utopená Sally