miloslava3256 miloslava3256 komentáře u knih

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

(SPOILER) Skvělá mafiánská serie. Opravdu velké množství drama, tajemství, intrik, mafie, smrti, sexu ... fakt se toho nebojí.

A příběh 3 postav, které tvoří skupinu! wau!! to mně dostalo a neskutečně si společné scény užívala. , Mooooc se mi líbí komentář jedné hodnotící - kniha fakt až mládí do žeber :D :D :D Ooo, ano, přesně tak

A opravdu jsem autorce skočila na lest, kterou nachystala, že to bude konec a bylo to jinak. Postupně odhalující Kyrin své slabiny byl boží, ale hlavní překvapením byla Lilith, která postupně odhalila čím si prošla, jako fakt brutální a postupně zjišťuje, že žít se dá jinak.

01.10.2023 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Opravdu velké množství drama, tajemství, intrik, mafie, smrti, sexu ... fakt se toho autorka nebojí. Skvělá mafiánská serie. Hodnocení píšu až po celé sérii, takže k této knize se mi píše hůř, ale všechny mají opravdu nečekané zvraty, každou postavu jsem si zamilovala a hltala každou stranu/kapitolu.

01.10.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Poslední díl mně trošku zklamal. Předchozí se mi líbili mnohem víc, tady mi to prostě nesedlo. Myšlenka, jak se poznaly, jak se k tomu bodu dostaly velmi zajímavá, jen ta realizace no ... Neseděly mi časové skoky, ačkoliv chápu, že bylo potřeba ten čas vměstnat do knihy. Prostě mi to přišlo takové nemastné/ neslané ... chyběla mi reakce Eddiho na prostudí kam se dostal, nebo nějaké spojení s venkovním světem jako třeba jejich kamarádi a ne jen tunelové vidění těch dvou.

01.10.2023 3 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

Opět velmi podařený příběh kolem mafie, ničeho se autorka nebojí. Jediné co mi trochu vadilo bylo množství sexu, a místo toho spíš uvítala víc akce a nebo vyšetřování záhady. Skvěle kniha natahuje jak přesně je James zatažen do vraždy Jaz a závěrečné odhalení kdo je ta 'krysa' ještě lepší. Nejvíc jsem si asi užila poslední kapitoly.

06.07.2023 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Opět kniha, kde se celou dobu smějete nad trapnými situacemi, ale v dobrým. Jméno Lilith vs její povaha boží, úplně mi to evokovalo démona z mytologii. A závěrečný žert vůči hlavní negativní postavě ... Tak to byl pro mne zlaty hřeb knihy :D:D:D

18.06.2023 3 z 5

Konec nevinnosti Konec nevinnosti Alessandra Torre

Úplně jiný styl než předchozí díly, první kapitola skočí skoro na konec knihy, ukáže děj a pak si 90% knihy říkáte, tak kdy to už bude? co se pokazí? nebo spíš od koho se co pokazí ... Tento styl psaní, flashbacky, ty zbožňuji, skvěle to namotivuje a vystupňuje zvědavost. Sexuálních scén se autorka nebojí, ty byly vážně výborný. Jen ten poměr, 85% knihy čekáte co se pokazí a pak během chvilky je vše vyřešené.

16.06.2023 5 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

První česká autorka, od které se mi líbí MM romance. Četla jsem zahraniční a stále nenacházela jiné, které by se tomu vyrovnali, ale tady tato ano. Skvěle se mi četla, mírné napětí, romantika. Těším se na další kousky. Jediné co, tak obálky knih mi nesedí, ale to je relativně to poslední, hlavně obsah.

04.06.2023 5 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

(SPOILER) Teda! Toto bylo něco, napřed mne zarazilo kolik linii se tak odehrává, fakt jsem přemýšlela kdo má být ten "zmetek". Sice knížka mi přišla slabší než předchozí knihy autorky. Tady se ničeho nebojí, drogy, skoro až sexuální orgie (na něco takového jsem se těšila a v jistém bodě to bylo). Odhalení hlavní zásady bylo opravdu překvapení, očekávala jsem někoho jiného. Napětí poslední kapitol si kniha u mne vysloužila za 4*. Sakra, doufám že bude brzy pokračování ^0

22.05.2023 4 z 5

Pavučina lásky Pavučina lásky Theodora Stonewall

(SPOILER) Opět skvělý díl, čtení knihy velmi rychle uteklo a zároveň velmi nečekaně skončilo. Nové postavy, zajímavý propletení, které nečekáte a rychle vás vtáhnou do děje a chcete vědět co s nimi bude dál. Tentokrát je v knize náznak erotiky. Nejvíc mne pobavili Pipinovi lapálie a setkání s prodejcem "a to se vyplatí" :D.

06.02.2023 5 z 5

Poslední tanec Poslední tanec Nicole Böhm

(SPOILER) Tak tady jsem byla zvědavá, jak celý příběh bude zpracovaný. Námět pro mně nový. Opravdu jsem si lámala hlavu, jak by to mohlo reálně fungovat. Jak se holka zamiluje do kluka z ulice. Vážně netuším jak tyto sféry fungují a o to víc mně zajímalo jak to bude zpracované. Když se příběh točí kolem školy (ikdyž umělecká, ale škola), tak jsem si kladla otázku co Jaz a nějaké základní vzdělání? škoda, že to neproběhlo v nějakém dialogu. Líbila se mi jeho hrdost, a na čem trval, aby ho "nesemlela ulice". Gillian ta zase "zápasila" s bolavou minulostí a bylo fajn, že právě to ji u závěru pomohlo.
Co mně na knize fakt mrzí je konec, moc rychle posunuté a najednou vše "vyřešené". Na to, jak se dočtu jak se s tím jednotlivě popasovaly, co musely ještě vyřešit atd atd. Bylo tam hodně otázek po kterých jsem toužila mít vysvětlené a co nakonec nepřišlo.

09.06.2024 4 z 5

Rebel Rebel Elle Kennedy

(SPOILER) Reakce na konec? rozchechtala jsem se! Jak jinak ukončit knihu než velkým otazníkem? Souhlasím co tu padlo přede mnou, na autorku slabší dílo, ale plné hlubších myšlenek. Fakt mně štve, že zas budu dlouho čekat na pokračování. Vyprávění děje z několika stran, opravdu zajímavý. Už z jedničky ve mně utkvěl Lawson a ten by mně zajímal, na povrch se tváří jako hrdina, ale vnitřně až umírá. Jen často u těchto děl z prostředí středních škol zapomínám, že se jedná o fakt mladý lidi. Opravdu nad knížkou chvilku strávíte přemýšlením co se odehrálo.
za mně 3,9*

06.05.2024 4 z 5

Tři tajná přání Tři tajná přání Nikki Sloane

Upřímně jsem od dalšího dílu moc nečekala, minulý byl fakt trošku mimo, ale tady se opět kvalita vyhoupla. Vtipné, erotické, napětí. Sexy cellista mně vážně bavil! :D Jen konec byl trošičku divný, něco mi tam úplně nesedlo. Ale na víkend, skvělá erotická oddechovka.
4,5

25.04.2024 5 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

(SPOILER) První reakce po dočtení?? Nooooo ty kraaaaso! Hodně vysáká laťka. Celou sérii jsem milovala kapitoly z minulosti jak postupně odhalovaly vodítka a dokreslovaly postavu. Zajímavá byla jedna kapitola za Abilane, jako to může nemocný člověk vidět. A inspirace legendou o Artušovi v prvních dílech byl jen náznak, ale tady to vygradovalo. Poslední kapitoly s náznakem minulosti s určitými schopnostmi. A ta složitá témata perfektně skloubena, sexuální chutě hodně výstřednější, ne pro každého, ale kdo má rád náznak BDMS tak bude spokojený. A závěr hodně emočně napjatý. A úplný konec pro změnu hodně pobavil.

02.03.2024 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Toto byla bomba! Vážně skvěle napsaná kniha, suprově vyprávěné prostředí, co se postavám honí hlavou. Prolínání děje z minulosti do přítomnosti, kdy vás to nutí dávat vážně pozor. Před touto jsem četla jezdce apokalypsy od M.Jell a opravdu jsem si zpravila "chuť". Dávka tajemství, touhy, BDMS, bisexualita, kombinované vztahy. Opravdu je to velká jízda, moje Gusto.

04.02.2024 5 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Až tady pochopíte co se stalo matce Genevieve a proč to vrah udělal. Dokončena detektivní část z prvního dílu. Postupně nám autor odhaluje co se stalo v lesní chatě. A postupné sblížení hlavních postav. Jediné co, tak mne mrzelo jak to dopadlo s Dravenem, škoda ... Stále jsem čekala že to byla kamufláš.

15.11.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Druhá kniha série, první mi přišla stavěná primárně na humoru a tato je vážná, velmi emotivní, oko nezůstalo suché.

Krásně tady vidíme jak se člověk musí vyrovnat s náhlou změnou života, konec kariéry, co dál a ukázka co dokážou udělat drby a pomluvy. Jack byl vážně miláček.

A Odvrácená strana rodiny, ikdyz je milujete, ale jím vlastně nejde o vaše dobro, jen o svůj prospěch.

Finální kapitola byla opět na mne docela zrychlená. Pokud vyjde víc dílů ohledně členů týmu vůbec bych se nezlobili.

03.11.2023 5 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Tak tady se pěkně nasmějete. Hodně humoru vs utrpení hlavní postavy, která přijela sama na své líbánky. A vlastně díky Westovi, kterého potká se ji otočí život. Romantika, že potkáte ideálního chlapa kdy jste to nečekali. Přibližně 3/4 knihy jsou na ostrovech a pak najednou se v 1/4 knihy vše vyřeší. Bylo to vzaté opravdu rychle. Škoda, mohlo být částí za Westa jak to prožívá. Opět příjemná oddechová víkendovka.

18.10.2023 4 z 5

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

(SPOILER) Tato serie, páni! Toto je jedna velká jízda, brutální jízda. Autorka se nebojí ničeho, vyjadřuji se rovnou k celé sérii.

Drsné prostředí mafie, tajemství, hodně tajemství, až si říkáte, zda v knize není opravdu nějaké nadpřirozeno. Sex, drogy, násilí a další tajemství, fakt síla a ne pro každého. Styl psaní, kdy čtete současnost, do toho střípky minulosti a vzpomínky ještě jiné osoby z dalšího období.

Nejvíce se mi líbila kniha kolem Bishopa a Madison, a pak Brantley a Saint. První kniha Nate mi přišla, že se ze začátku táhne, ale pak už se to rozjelo. Zajímavý krutý momenty v každém příběhu, je to něco, co vás dostane do kolen!

Jen poslední díl mi přišel už docela "sladký", tam už nebylo tolik krutosti, ale řekla bych, že je to taková sladká tečka na závěr.

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Ďábel a světice - část druhá Ďábel a světice - část druhá Amo Jones