milan.krimsky milan.krimsky komentáře u knih

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Kniha, která popisuje životní příběh několika g-kluků není špatná, ale odstavce se čtou na přeskáčku, tudíž čtenář má v hlavé zmatek a musí přemýšlet nad jmény a dějem jednotlivých osob

10.02.2017 3 z 5

Povídání v lotosovém květu Povídání v lotosovém květu Lubomír Kříž

Tahle kniha nemá žádný styl, dost jsem toho nepochopil, je to spíše tzv. vyprávění na návštěvě u léčitele

26.01.2017 2 z 5

Matematika - Přijímací zkoušky na ČVUT Matematika - Přijímací zkoušky na ČVUT Vladimíra Hájková

Pro všechny kdo se chystají na vysokou školu a chtějí si oživit rovnice a nerovnice

26.01.2017 4 z 5

Severozápadní jatka Severozápadní jatka František Roček

Docela dobré kriminální příběhy podle skutečných událostí, dva jsou dokonce ze žateckého sídliště

26.01.2017 5 z 5

Boxer: Pravdivý příběh Hercka Hafta Boxer: Pravdivý příběh Hercka Hafta Reinhard Kleist

Mistrně napsaný i ilustrovaný příběh mladého muže, který aby si zachránil život začne boxovat v koncentračním táboře. Konec je hodně smutný.

26.01.2017 5 z 5

Češi 1977: Jak z rock’n’rollu vznikla Charta 77 Češi 1977: Jak z rock’n’rollu vznikla Charta 77 Pavel Kosatík

Nezvyklý komiks pomocí fotografií; o něco jsem moudřejší z české historie

26.01.2017 4 z 5

Mokřice Mokřice Ilja Hurník

Jednou větou shrnuto - o jednom zapadlém městečku, kde chtějí učit hudbě pomocí koncertu...

12.01.2017 4 z 5

Nahoře bez… a dole taky Nahoře bez… a dole taky Ivona Březinová

Povídky mladých autorů jsou pěkné; najde se v nich hetero i homosexuální orientace

08.01.2017 5 z 5

Nemoc jako metafora / AIDS a jeho metafory Nemoc jako metafora / AIDS a jeho metafory Susan Sontag

Kniha je výborem autorů píšících o nemocech v jednotlivých románech jako je TBC, mor, rakovina, AIDS. Poměrně slušně se dá číst

07.01.2017 4 z 5

Koření a jeho léčivé účinky Koření a jeho léčivé účinky Pavel Valíček

O historii a použití koření k léčení i konzumaci

06.01.2017 4 z 5

Tramvaj do stanice Touha / Kočka na rozpálené plechové střeše / Noc s leguánem Tramvaj do stanice Touha / Kočka na rozpálené plechové střeše / Noc s leguánem Tennessee Williams (p)

Psychologická dramata jsou opravdu napsaná mistrně

06.01.2017 5 z 5

Pečovatelství 1. díl: Učebnice pro obor sociální péče - pečovatelská činnost Pečovatelství 1. díl: Učebnice pro obor sociální péče - pečovatelská činnost Jana Mlýnková

Kniha je dobrým rádcem pro pečovatele, osobní asistenty i sanitáře.

06.01.2017 2 z 5

Tajný deník Adriana Molea Tajný deník Adriana Molea Sue Townsend

PPamatuji se, když jsem osobně knihu četl poprvé tak se mi líbila; o chlapci, který prožívá svoji puberu naplno

04.01.2017 5 z 5

Partnerská masáž Partnerská masáž Christine Unseld-Baumanns

Dost dobrý tipy na petting ve dvou; sexualita nemusí být jen to jedno a to samé, fantazii se meze nekladou a milostné hrátky jsou obohacením vztahu.

04.01.2017 5 z 5

Sirény Sirény Emmanuel Roblès

Pěkná oddychovka ze sedmdesátých let plná lásky a nečekaných událostí z oblasti skotského města

27.12.2016 5 z 5

Voyeur aneb Muž, který se dívá Voyeur aneb Muž, který se dívá Alberto Moravia (p)

Lehce erotické, vskutku se dá číst

23.12.2016 4 z 5

Cesta do Říma Cesta do Říma Alberto Moravia (p)

docela povedená kniha! Syn hledající cestu k otci, vzpomínky na matku a hledajíc své místo v životě. Závěr poněkud smutnej. Jinak celý děj románu lehce erotický

23.12.2016 5 z 5

Horizont lásky Horizont lásky Otakar Sedlák

Dobrá romantika z vesnického prostředí pro ženy

23.12.2016 4 z 5

Čtenář myšlenek Čtenář myšlenek Robert Lawrence Stine

ě pobavila, přečetl jsem jí na jeden zátah, i když vraha jsem odhadnul hned u jezera

23.12.2016 5 z 5

Večírek Večírek Marta Staňková

Kniha mě moc nechytla, je to spíše drbárna jedné tiskařské společnosti na jednom pražském firemním večírku v době totality

08.11.2016 2 z 5