Cesta do Říma

V Cestě do Říma se otec, který nacházel zalíbení v nevěrách své ženy, snaží udobřit po její smrti se synem, který kvůli této neobvyklé rodinné situaci odešel pryč. Udobřování je ovšem zkomplikováno, když začnou kolidovat jejich milostné touhy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45296/cesta-do-rima-45296.jpg 3.739

Vydáno: , Odeon

Il viaggio a Roma, 1988

Kniha Cesta do Říma

konicekbily
26.03.2020

Zdaleka to není jenom o sexu, je tam spousta autorových myšlenek o vztazích mezi mužem a ženou, ale zde je to spíše o vztazích mezi ženou a muži (správně jedna žena a více mužů). Životní zkušenosti autora vtělené do malé novely.

milan.krimsky
23.12.2016

docela povedená kniha! Syn hledající cestu k otci, vzpomínky na matku a hledajíc své místo v životě. Závěr poněkud smutnej. Jinak celý děj románu lehce erotický

palec
08.05.2016

Není to perverzní,náš sexuální život je někdy velice komplikovaný a často něčím ovlivněný.

Ladys
10.09.2014

Četl jsem v 17 letech. Moc si to nepamatuju, ale co mi utkvělo je ta nadrženost mládí. Přesně jsem mu rozuměl. Sex, sex, sex :-)
Asi si to přečtu znovu, abych zjistil, o čem že to doopravdy bylo :-)

s.macuska
27.08.2014

Děj, který se točí jen a jen kolem perverzností, mě příliš nenadchnul. Nicméně moralizující závěr dílo v mých očích trochu pozvedl, přesto mám pocit, že bych si tuhle knížku klidně odpustila.

petula.pd
14.10.2013

Hlavní hrdina Mario, stejně jako jeho otec, se snaží vytvořit novou rodinu.
Oba si však nesou zátěž minulosti. Sex, to je jedno z hlavních témat toto románu...