Mickhesh Mickhesh komentáře u knih

Návrat do divočiny Návrat do divočiny Aleš Palán

Druhá kniha rozšiřující první hlavně o fotografie a obsahující jen pár nových informací. 40%.

11.04.2020 2 z 5

V naší uspěchané době kdy se honíme za ničím a pro nic působí toto netradičně a zároveň esotericky čtivě zajímavě. Rozhodně plus že se autor vydal tímto směrem, ptž ti lidé jsou moudří jinak než google. 100%.

09.04.2020 5 z 5

Slepý bankéř Slepý bankéř Steven Moffat

Trochu horší druhý díl.. zachránil to jen konec knihy. 70%.

08.04.2020 3 z 5

Studie v růžové Studie v růžové Steven Moffat

Seriál jsem neviděl a tohle nebylo špatné.. 90%

08.04.2020 4 z 5

Zelená krev 1 Zelená krev 1 Masasumi Kakizaki

Dobrá kresba a westernové prostředí z alternativní historie.. rychle se to čte. 80%.

Zaslíbená Země Nezemě 4 Zaslíbená Země Nezemě 4 Kaiu Širai

První díl s hodnocením 100%. Nechybí tomu snad nic. Ten japonec co to napsal musí být opravdu hodně zlej :-/

29.03.2020 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 3 Zaslíbená Země Nezemě 3 Kaiu Širai

Opět 90% a skvělé pokračování nejen pro dětičky co čtou mangu. Skvělá kresba a nápady, texty.. jemná hororová atmosféra dávají téhle serii něco, co ostatním chybí. (ano mluvím o ostatních seriích co tu vychází)

Zaslíbená Země Nezemě 2 Zaslíbená Země Nezemě 2 Kaiu Širai

Pokračování číslo 2 které neslevuje z nastolené kvality. 90%.

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Dobře nakopnutý úvod serie.. 90%.

26.03.2020 4 z 5

Essex County Essex County Jeff Lemire

Komiks kanadského střihu o lidských vztazích a vše tím související. Ukápne i slzička(y) Za mě 90%.

24.03.2020 4 z 5

Kartosský gambit Kartosský gambit Vasilij Michajlovič Machanenko

O dost lepší než první díl.. dávám neprůstřelných 85% (první díl jsem dal 75, ale oproti druhému dost ztrácí) Je znát, že se autor vypisuje, stále se něco děje a ubylo trapných hlášek. Škoda trochu chaotickému závěru, ale zase se máme kam odrazit v dalším pokračování.

22.03.2020 4 z 5

Úkol přežít Úkol přežít Vasilij Michajlovič Machanenko

Prvotina spisovatele Mahaněnka v novém žánru LitRPG nedopadla špatně. Sice se tu nemůžeme vyhnout určitým neduhům, jako určité míry trapnosti nad určitými prupovídkami, které by měli být cool a drsné.. nicméně tu máme knihu z fantasy světa s neotřelým novým přístupem a občasnými zvraty a překvapeními. Dočetl jsem když už je k dispozici všech 7 dílů, takže je možnost sledovat, jak se autor vypisuje a zlepšuje. Za mě dobrých 75% hodnocení. (po přečtení druhého dílu upravuji hodnocení na 60%)

13.03.2020 3 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

Průměrně lehké čtivo a rozhodnout mezi 40ti nebo 60ti procenty v hodnocení nebylo nijak těžké, ptž vás kniha ničím neobohatí. Odpočinková četba, kde je potřeba vypnout mozek... občas budete žasnout nad stupiditou knihy a jak je možné, že tohle vychází celosvětově :-))) 40%

02.11.2014 2 z 5