Studie v růžové

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bývalý vojenský lékař John Watson se vrací z Afghánistánu do Londýna a vzhledem k nepříliš uspokojivé výši své penze nutně potřebuje spolubydlícího. Toho shodou okolností shání i Sherlock Holmes, detektivní poradce – jediný na světě, alespoň to sám tvrdí! – a veskrze podivuhodný člověk, který při přemýšlení hraje na housle, někdy celé dny nepromluví ani slovo a jeho dedukční schopnosti pravidelně zachraňují reputaci Scotland Yardu. Jejich setkáním pak začíná nejen jedno z nejslavnějších přátelství v dějinách literatury, ale též vynikající japonská adaptace neméně vynikajícího britského seriálu „Sherlock“....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/395841/studie-v-ruzove-kV8-395841.jpg 4.726
Série:

Sherlock (1.)

Orig. název:

Sherlock: A Study in Pink (2016)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Komiksy
Vydáno:, Crew
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Studie v růžové

Přidat komentář
dancadragneel
25. ledna

Jsem velký fanoušek Sherlocka Holmese a miluji i ten seriál... Možná proto není divu, že jsem si tuto mangu pořídila a jedním dechem přečetla... Krásná a i přesto, že jsem zápletku znala, tak jsem se pobavila.

Aki12
06. ledna

"Jsem v šoku! Mám deku!" Naprosto perfektní seznamovací díl inovované detektivní série s Sherlockem Holmesem. Nenáročné, chytře sepsané, relativně dobře zasazené do současnosti, charaktery zajímavě upravené oproti Doylově klasice, poutavé dějem, rychle plynoucí a v neposlední řadě, velice trefně okořeněné Holmesovým humorem. Plnou si zatím nechávám v zásobě pro zbylé díly.

terkabed
05. ledna

Český překlad pokulhává. Některé dialogy vypadají jako vyhozené Google překladačem. Občas písmo přesahovalo panely.
Jinak zpracování velmi pěkné.

Aivinka
01. ledna

Jakožto velký fanoušek seriálu, jsem moc potěšena že byla vydána i kniha a ještě k tomu v podobě mangy. Vřele doporučuji.

MinaHawke
25.12.2018

Tohle byl skvělý vánoční dárek. Sherlocka mám ráda v jakékoliv podobě a tato manga mě mile překvapila. Určitě doporučuji.