MichaelaPersen MichaelaPersen komentáře u knih

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Velmi napinava kniha. Scifi nevyhledavam, ale vedela jsem, ze tenhle autor me urcite nezklame. Cim vice jsem se blizila konci, tim napinavejsi kniha byla. A konec je velmi prekvapivy, urcite dostane kazdeho. Muzu jen a jen doporucit.

07.03.2021 5 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

No jo, tahle kniha to bylo neco pro mne :D sice jsem si musela napsat tahak, kdo je kdo, je tam hodne postav. Ale precetla jsem ji za jeden den. Vsem, ktere bavi podobne tema, mohu jen doporucit. Nebudete se nudit ani minutu, protoze dej a nechutnosti graduji kazdou kapitolou :D.

11.02.2021 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tato kniha asi zasahne vsechny ctenare. Doporucuji.

Memento Memento Radek John

Precetla jsem ji jiz trikrat. Skvela kniha, mohu vsem doporucit.

Než člověk vyroste Než člověk vyroste Irena Charvátová

Tato kniha pro mne znamena mnoho. Velmi me zasahla. Doporucuji urcite precist kazdemu.

Afrika, má láska Afrika, má láska Corinne Hofmann

Skvela kniha. Urcite muzu vsem doporucit.

Shledání v Barsaloi Shledání v Barsaloi Corinne Hofmann

Dalsi skvely pribeh od Corinne. Kazda jeji kniha me velmi bavi a urcite muzu doporucit vsem.

20.01.2021 5 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Skvělá kniha. Paní Corinne moc obdivuji, kazde jeji vypraveni me prenese do jejiho sveta a moc si to uzivam.
Tesim se az si prectu pokracovani jejiho vzrusujiciho zivota :-)

15.01.2021 5 z 5

Jednim slovem sokujici. Ale mam rada tenhle styl, za me plny pocet hvezd.

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Jako milovnici Keni mě tento příběh uchvátil. Už se moc teším, až si přečtu pokračování :-)

08.01.2021 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Skvělá kniha. Dobře zpracovaný obsah a díky rozdělení dvou časových linek se čte jedním dechem. Mohu všem doporučit :-)