Márv1990 Márv1990 komentáře u knih

Dračí kronika Dračí kronika Malcolm Sanders

Tuto knihu jsem si užil. Draci, boj a pěkný příběh.

09.01.2023 5 z 5

Devotus Devotus Miro Sparkus

Moc hezky napsáno. Už od začátku mě to vtáhlo do děje. Moc krásný příběh.

06.05.2022 5 z 5

Nová tajemství Prahy Nová tajemství Prahy David Černý

Velmi dobře a příjemně zpracovaná kniha o historii různých zákoutí, osobností a památek Prahy.

16.01.2022 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Moc se mi knížka líbila. Krásně se četla a vtáhla mě do děje. Krásné dílo.

11.01.2022 5 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Pěkná kniha.. Velmi poučná a zábavná.

08.01.2022 5 z 5

Nehodná zvířátka Nehodná zvířátka Sophie Corrigan

Kniha se mi moc líbila. Až bude dcera větší, tak si jí přečteme znovu. Doporučuji. Moc pěkná a poučná dětská kniha.

16.08.2021 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Zajimavá kniha.

17.01.2021 3 z 5

Kniha mě bavila. Stručný a zajímavý popis všech tvorů. Určitě stojí za přečtení.

13.01.2021 4 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Když jsem si poprvé zakoupil tuto knihu, tak mě to nejspíš lákalo, jen kvůli názvu. Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela. Harry Potter to, ale nebyl. Nicméně jsem byl příjemně překvapen, protože mě příběh neuvěřitelně uchvátil. Už od prvních stran této knihy mě to vtáhlo do děje jako bych byl dvojčaty z věštby a čelil všemu místo nich. Mistrně napsáno. Posléze jsem o pár měsíců náhodně v obchodě narazil na druhý díl a to mě naprosto pohltilo. Během pár dní jsem ho dočetl a nedočkavě jsem čekal než vyjde další a další.... Za mě 7 hvězdiček.

13.01.2021 5 z 5

(SPOILER) Tento díl asi zasáhl každého fanouška Harryho Pottera, když tu zemře nejlepší kouzelník všech dob. Též mě to zasáhlo. Nejrychlejší pro mě přečtená kniha v mém životě a též vřele doporučuji.

13.01.2021 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Poslední a nejlépe napsaný díl zároveň se čtvrtým dílem. Vtáhnul mě do děje už zpočátku až do konce. Vřele doporučuji.

13.01.2021 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Harry Potter a ohnivý pohár jsem začal číst až po filmu, který byl ze všech ten nejhorší. Propadák. Tak jsem si koupil knihu na radu mého kamaráda a udělal jsem dobře. Film obsahuje tak 10% příběhu co probíhá v knize. Byl jsem naprosto nadšený a mužů jen doporučit k přečtení této knihy.