martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Tyler, miluji tě Tyler, miluji tě Theresa Gladden

Pěkný příběh,ale skoro celý plný absurdit a to mi vadilo v tom,abych dokázala vypnout.

10.02.2014 2 z 5

Letní lásky: Tanec v rytmu lásky / Muž pro Fancy / Osobní kouzlo Letní lásky: Tanec v rytmu lásky / Muž pro Fancy / Osobní kouzlo Ann Major

Taková dobrá oddychovka,při které je lepší vypnout a nemyslet.Opravdu kniha dobrá na dovolenou.

10.02.2014 3 z 5

Slunce, seno a pár facek Slunce, seno a pár facek Petr Markov

Kdybych neviděla film,tak možná by se mě to líbilo.Ale takhle mě ta knížka vůbec nebavila.

29.12.2013 1 z 5

Slunce, seno, jahody Slunce, seno, jahody Petr Markov

Taková klasika,ale tentokrát můžu říct,že film je lepší jak kniha.

12.12.2013 3 z 5

Pole pro třináct Pole pro třináct Dick Francis (p)

Příběhy na téma koňských dostihů. Stačí jeden dva příběhy a ty další už mě nebavily, jak to bylo jen jedno téma.

23.11.2013 1 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Teda zklamaná. Bylo to zdlouhavé a ani ne moc napínavé. A konec se mi taky nelíbil, to loučení.

22.09.2013 2 z 5

Lenosti... buď pozdravena! Lenosti... buď pozdravena! Corinne Maier

V této knížce mají občas pravdu a jsou tam popsány věci, které mě také vadí stejně jako autorce. Ale byla to taková nuda u čtení,že jsem byla ráda, když už jsem došla na konec a mohla knihu odložit.

27.07.2013 odpad!

Dívky v zahradách Dívky v zahradách Františka Šnajberková

Krásný román, přesně tak jak to chodilo dřív. Je to dívčí román o dívkách v dívčí zahradnické škole. Poučný, napínavý a s pěkným koncem.

25.07.2013 4 z 5

Mnich tourainský Mnich tourainský Arnošt Sommer (p)

Starší kniha,ale krásně popsán život mnicha. Jsou tam dobré pasáže, u kterých je to jen pro otrlé a nebo pro lidi s menší fantazií.

01.07.2013 2 z 5

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

Zajímavý nápad, horory pro děti. Některé příběhy jsou opravdu povedené, je to takové 50:50. Má pěknou obálku a ilustrace taky moc povedená.

29.05.2013 2 z 5

Umění války Umění války Sun Pin

Takovej návod o tom,jak jít do války a jak válčit. Nemám ráda války a proto tomu nemohu dát dobré hodnocení. Nezáživná kniha. Jediné co mě zaujalo je způsob, jakým je kniha psaná.

05.05.2013 1 z 5

Moje nejkrásnější vánoční knížka Moje nejkrásnější vánoční knížka Claudia Tischer

Bezvadná knížka pro děti, spousta básniček,povídek a her pro děti.

28.04.2013 4 z 5

Sexuální inteligence Sexuální inteligence Marty Klein

Dobrá knížka pro začínající sexuology a nebo pro páry co mají nějaké problémy ve vztahu. Dávám tomu jen jednu hvězdičku, jelikož ani jedno z toho nejsem, "naštěstí".

28.04.2013 1 z 5

Klub zlomených srdcí Klub zlomených srdcí Cathy Kelly

Není to typický romanťák. Ty ženy tam stíhá jedna rána za druhou až se člověk nad tím musí zamyslet. Je tam teda i pár kladných věcí,to ano,ale konec jsem nečekala tak smutný.

22.04.2013 3 z 5

Jak rozchodit rozchod Jak rozchodit rozchod Chris Manby

Taková oddechovka.Dobře mě to pobavilo a lidi co jsou po rozchodu,tak určitě povzbudí a dá pár dobrých typů a rad.

19.03.2013 5 z 5

Nula stupňů volnosti Nula stupňů volnosti Jeffery Deaver

Jedna ze slabších knížek pana Deavera.Nebylo tam zrovna moc napětí,které by mě drželo u knížky.Jsem ráda,že jsem ji dočetla.

06.01.2013 2 z 5

Zamilovaný ďábel Zamilovaný ďábel Jacques Cazotte

Pěkný příběh s ponaučením.

29.11.2012 5 z 5

Moc dobrá knížka,hodně motivující.Uvidíme zda se mne podaří se toho nějak držet.

14.11.2012 3 z 5

Na kole do Evropského parlamentu Na kole do Evropského parlamentu František Šesták

Je pěkné,že pan Kožušník dodržel své slovo,ale knížka jako taková je nezáživná.

12.10.2012 odpad!

Plavba proti smrti: napříč Atlantikem po stopách Alaina Bombarda Plavba proti smrti: napříč Atlantikem po stopách Alaina Bombarda Luboš Y. Koláček

Suprově ilustrovaná, obsah mne přišel takový zmatený. Občas jsem se ztrácela v tom,jestli je řeč o plavbě Alaina Bombarda a nebo té skupiny.

13.09.2012 3 z 5