Martinka99 Martinka99 komentáře u knih

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Výborné pokračování, napínavé, neotřelé téma, možná ještě lepší než předešlý díl. Děj vyprávěný z více pohledů, především dětí, tomu dodával tu správnou šťávu.

16.04.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Je vidět, že paní Dvořáková důvěrně zná prostředí o kterém píše. Také se jí velmi věrohodně (na ženu) podařilo zachytit pocity a chování vyhořelého Hynka. Nelíbilo se mně ale, jak se o svých pacientech vyjadřoval, ale jinak dobré.

09.02.2020 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Pecka! Ještě, že jsem začala číst o víkendu, ta knížka nejde pustit z ruky. Doporučuji!

12.11.2018 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Je to již delší doba, co jsem Zmizelou četla a pro mě je to stále jeden z nejlepších a nejzapamatovatelnějších psychothrillerů. Ne nadarmo se další dílka k ní přirovnávají. Je to děsivé, prolhané a šílené. A výborně se čte!!

09.09.2018 5 z 5

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Výborná kniha, napínavá, místy dost krutá, perfektně vykreslené postavy, žádná hluchá místa a závěr, který překvapil. Senzační psychothriller rozhodně doporučím.

09.05.2020 5 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Vynikající thriller, autor má svůj nezaměnitelný styl a mě jeho knihy zkrátka baví.

05.01.2019 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Výborně napsaná kniha, originalní a příjemně napínavá s nečekaným rozuzlením. Určitě nebude poslední, ráda s od autora přečtu další.

19.10.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tak to mě bavilo, moc. Neotřelý námět, napětí, dostatečně ujeté postavy :). A ten dům tomu navodil tu správnou atmosféru, těším se na novinku - Věr mi!!

11.10.2018 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Tři ženy spojuje jediný muž (praví anotace), co se stane, když se tři ženy spojí proti tomuto muži ? Přečtěte si, super knížka ;).

07.03.2019 5 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Výborný thriller, napínavý, plný lží a zvratů a s koncem, nad kterým jsem jen nevěřícně kroutila hlavou. Povedené!!

25.10.2018 5 z 5