martina9219 martina9219 komentáře u knih

Jáchymovští démoni Jáchymovští démoni Vlastimil Vondruška

Očekávala jsem od této knihy něco jiného

17.01.2019

Výkupné Výkupné Danielle Steel

Tak od téhle knížky jsem se nemohla odtrhnout. Vtáhne vás do děje, jakoby byste byli vy hlavními hrdiny. Děj je napínavý od začátku do konce. Doporučuji všem, kteří mají rádi napínavé knihy. Jenom jsem nepochopila, proč Peter Morgan také neutekl oknem.

01.08.2013 5 z 5

Velká cestovní kniha: Česká republika Velká cestovní kniha: Česká republika Petr David

Mám vydání 2003 a objednala jsem si i toto vydání, s předešlým vydáním jsem naprosto spokojena, víc než spokojena. Na tomto novém vydání jsem si všimla zatím jedné velké chyby. Mapa na konci je psána malými písmeny a je o hodně zmenšena než mapa ve vydání 2003 to abych si na to brala lupu!
Vydání 2003 měřítko - 1:400 000; 1 cm = 4 km
Vydání 2008 měřítko - 1:600 000; 1 cm = 10km
A mapa pokud zrovna nemáte autoatlas u sebe, tak mapa je velmi potřebná a když jedete kolem Prahy a je někde nějaká uzavírka, tak hledejte jinou trasu s měřítkem 1:600 000.
Ale jinak spokojenost :) Nejlepší věc na cesty. DOPORUČUJI!!!!! ;)

18.07.2013 5 z 5

Sofiin svět Sofiin svět Jostein Gaarder

Knížka se mi četla ze začátku dobře, ale v půlce už mě to přestalo bavit. Ke konci už jsem tomu moc nevěnovala pozornost... Ale každopádně má něco do sebe.... Ale jak to může psát ten Hildin otec, když to napsal někdo jinej??

10.09.2012

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Taky hezká knížka, i autorku jsem si oblíbila. Jenom mi vadí na téhle knížce, že tam neni napsáno, jak to dopadlo všechno a to mě zklamalo :(

Prsten Prsten Danielle Steel

Tahle knížka mě nejvíce oslovila, film si pouštím pořád dokola a i když je to 2. světová, tak se ta knížka dá číst :-) Danielle Steel nejlepší :)))

Kněžna Kněžna Danielle Steel

Film se mi moc nelíbil, ale knížka je pokaždé lepší než film :)) Každopádně Danielle Steel patří mezi mé oblíbené autorky :)

15.08.2012 5 z 5

Nádherné příběhy Čtyřlístku: 1987-1989 Nádherné příběhy Čtyřlístku: 1987-1989 Ljuba Štíplová

Také bych chtěla stroj na domácí úkoly. zabírají hodně volného času.... :D

4 pošťácké příběhy Čtyřlístku 4 pošťácké příběhy Čtyřlístku Jaroslav Němeček

Nejlepší s Marií Terezií. Mám jí nejradši ze všech hlav státu :)) Sice to byla císařovna, ale taky hlava státu.

27.07.2012

Úžasné příběhy Čtyřlístku: 1984-1987 Úžasné příběhy Čtyřlístku: 1984-1987 Ljuba Štíplová

Čtyřlístek jsem měla a pořád mám ráda. Je to nejlepší komiks na světě :))

27.07.2012

Věčné příběhy Čtyřlístku z let 1990 - 1992 Věčné příběhy Čtyřlístku z let 1990 - 1992 Ljuba Štíplová

Čtyřlístek je nejlepší. Je to sice malá knížka, ale měla jsem jí přečtenou během hodiny :))

25.07.2012

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Myslela jsem si, že to bude kniha pro žaludek, ale začala jsem jí číst v pátek až do půlnoci a dočetla jí dnes. Opravdu dobrá knížka. Zavedla bych jí jako povinnou četbu do škol, aby děti věděli, že drogy jsou největší svinstvo na světě.

22.07.2012 5 z 5

Jáchymov Jáchymov Josef Haslinger

V Jáchymově bydlím a město už neni známe jako bylo dřív. Nikdy o něm nic neslyšíte, a když jsem uviděla v časopisu tuhle knížku ihned jsem jí musela mít. Teď jí čtu. Jsem sice jen na začátku, ale tolik času na čtení zase neni... Takže doporučuji VŠEM K PŘEČTENÍ!!!

17.05.2012 5 z 5

Čeští panovníci v kostce Čeští panovníci v kostce Martin Víšek

Tak tuhle knížku jsem dostala asi před 5 lety k narozeninám a pořád jí čtu dokola, jelikož mě zajímá česká historie. Doporučuji všem k přečtení.

09.05.2012 5 z 5

Do hlubin času Do hlubin času Jaroslav Němeček

Myšpulín, Bobík, Pinďa a Fifinka nejlepší čtveřice :)

Čtyřlístek: Tančící voda Čtyřlístek: Tančící voda Jaroslav Němeček

Četla jsem všechny díly a prostě nejlepší komiks století :)

Kouzelná lampa Kouzelná lampa Ljuba Štíplová

Nejlepší ČTYŘLÍSTEK :)

07.04.2012

Velká cestovní kniha: Hrady, zámky a kláštery Česká republika Velká cestovní kniha: Hrady, zámky a kláštery Česká republika Petr David

Nejlepší knížka na cestování, kamkoli jedu beru jí všude s sebou :)

07.04.2012 5 z 5

Boty plné vody Boty plné vody Chantal Cahour

Skvěla knížka, jako ze života :D

06.04.2012 5 z 5