Úžasné příběhy Čtyřlístku: 1984-1987

Úžasné příběhy Čtyřlístku: 1984-1987 https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10164/bmid_uzasne-pribehy-ctyrlistku-1984-1987-kAT-10164.jpg 5 65 11

Příběhy Čtyřlístku série

Sedmá kniha sebraných příběhů Čtyřlístku z let 1984 - 1987. Příběhy: Záhadný bolid Víkend s Luckou Mamut na kmíně Zelené peklo Regata na Blaťáku Aranžéři Ostrov delfínů Velká paseka Bezpečná cesta O zlatou harpunu Příšera z jezera Zámek bez klíče Jak chytit zloděje Poselství tantamů MIŠ Parádní číslo Antianopheles Na koštěti V zajetí obrazovky Zelená je tráva Velké čarování Bílá past Rytíř... celý text

ZuzanaK.
28.06.2023 5 z 5

Tyto staré příběhy, kdy Myšpulín vynalézá (což tehdy bylo mnohem snažší, než dřív, uznávám. Ostatně stejnou nemocí trpí i James Bond, kdy je nouze o skvělé vynálezy, které má k dispozici, všimli jste si?), neříkají si Myšpuldo a Bobčo, a příběhy jsou dětsky fantastické, nereálné.

Booky84
01.04.2023 5 z 5

Můj nejoblíbenější komiks, který mi připomíná dětství, ovšem teď v dospělosti se k němu ráda vracím a seznamuji se s příběhy, které neznám - např. z těchto 23 příběhů jsem znala pouze jeden, a to Regatu na Blaťáku. Ráda jsem si s příběhy zpříjemnila deštivé odpoledne.

Isew
18.09.2022 4 z 5

Jednotlivé příběhy z této knížky mám téměř všechny doma. V tu dobu jsem byla cílovka. Proto není mé hodnocení úplně objektivní. Dětství je zkrátka dětství a já ho mám spojené se Čtyřlístkem. Tím, že pročítám Čtyřlístky v rychlém sledu za sebou, všímám si věcí, kterých jsem si jako dítě v jednotlivých příbězích nepovšimla. Je tam poměrně dost agrese. V příběhu Záhadný bolid se Bobík pere s Piňďou, protože šlápl na neuklizené hrábě. V příběhu Regata na Blaťáku Bobík zuří, bouchá do pultu a křičí na prodavače, protože vyprodali balónky. V příběhu Bezpečná cesta Fifinka křičí na Myšpulína, aby v závodě přidal. Ve stejném příběhu Čtyřlístek vítězí v terénních závodech podvodem, protože využívá nefér Myšpulínových vynálezů. V příběhu O zlatou harpunu se pod vodou perou dva potápěči vůli rybě. Vůbec tento příběh je divný. Všichni mají harpuny a střílí jimi po rybách v místech, kde se pohybují ostatní závodníci. V příběhu Antianopheles se po požití tablet proti komárům s vedlejšími účinky vrhá Bobík a Piňďa na Myšpulína s napřaženou pěstí.
Také klasické rozdělení rolí. Myšpulín bádá, Piňďa čte, Bobík jí a Fifinka vaří a uklízí. Když se do úklidu pustí sami bez Fifinky, končí to vždy pohromou.
Oceňuji použití prvního robotického vysavače v příběhu MIŠ.
Oblíbené příběhy: Aranžéři, Ostrov delfínů, V zajetí obrazovky

horalkaH
12.07.2022 5 z 5

Čtyřlístek je ten nejlepší komiks na celém světě.

Všechny díly mám přečtené tak čtyřicetkrát (i víckrát).

Miluji čtyřlístek :-) :-) :-)

Anička2011
19.10.2020 5 z 5

Čtyřlístek je nejlepší.

Laurinka1000
18.10.2020 5 z 5

Miluju čtyřlístek

jirka9453
15.05.2020 5 z 5

Perfektní, perfektní, perfektní :)

jenda88
09.08.2019 5 z 5

super knížka

Vendula39
21.10.2014 5 z 5

Čtyřlístek mám ráda jako komiks.V knížce není moc čtení...

bakjo95
01.02.2014 5 z 5

Mnohem více se mi líbí tyto vázané knihy než tenké komiksy, kde se ještě zaplétají jiné příběhy než čtyřlístek.

martina9219
27.07.2012

Čtyřlístek jsem měla a pořád mám ráda. Je to nejlepší komiks na světě :))

Čtyřlístek

Část díla