Veselé příběhy Čtyřlístku: 1982-1984

Veselé příběhy Čtyřlístku: 1982-1984 https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10163/bmid_vesele-pribehy-ctyrlistku-1982-1984-VQP-10163.jpg 5 67 11

Příběhy Čtyřlístku série

Šestá kniha sebraných příběhů Čtyřlístku z let 1982 - 1984. Obsah: Strážci majáku Přízrak z černé věže Ledová plavba Třetí planeta Omyl velkého mága Mixle v piksle Mistr Šarivari Ovčáci čtveráci Cesta mořských vlků První cena loskuták Akce Poseidon Ukradený pradědeček Nezkrotná řeka Páni opraváři Hodina duchů Ztracená pyramida Rychlé občerstvení Perníková chaloupka Pes na stopě Velký bengál Bruchnička to zařídí Muší kapky Místo k sezení... celý text

Isew
10.08.2022 5 z 5

Při každém příběhu, který mám doma v původním vydání, jsem si vzpomněla na to, jak jsem každý den čekala u stánku PNS a ptala se, jestli vyšel Čtyřlítek. Byla jsem tak urputná, že paní trafikantka mi vždy jeden nechávala. Držela jsem nový výtisk a byla jsem neskutečně šťastná. Teď v přemíře všeho se ten pocit těžko chápe, ale kdo zažil, tak mi rozumí.
Vzpomínám si, jak hrozně mě mátl příběh Perníková chaloupka. Bobík společně s ostatními ví, že se peče perníková chaloupka na loutkové představení. Ještě se ptá Fifinky, kdy bude. V dalším obrázku vede za ruku malého Bobíčka. Ten je nadšený z perníkové chaloupky, kterou vidí na stole. Ptá se Bobíka, zda je pro něj. Bobík odpoví, že určitě ano. Tak ji snědí. Byla jsem zmatená tenkrát, jsem zmatená i teď.
Nejoblíbenější příběhy: Bruchnička to zařídí, Místo k sezení, Mistr Šarivari, Mixle v pixle, Rychlé občerstvení, Ukradená pyramida

Norri
06.03.2022 4 z 5

Nedávno mě při pohledu na obrázky starých Čtyřlístků popadla nostalgická nálada a zatoužil jsem přečíst si znovu příběhy, které jsem četl v dětství. Po krátkém pátrání jsem koupil tuto šestou knihu, která obsahuje nejvíce příběhů, které jsem si podle obálek pamatoval. Co vám budu povídat. Pro objektivní hodnocení zde není místo. Nostalgie byla nakrmena a já jsem si užil pěkné víkendové odpoledne.

jan37
08.11.2020 5 z 5

Krása!

Yarwen
24.10.2020 3 z 5

Příběhy Čtyřlístku z doby, kdy koupit jeden výtisk bylo velmi obtížné, a tak většinou kolovaly po třídě, když ho rodiče od některého ze spolužáků dokázali sehnat a spolužák byl ochoten se o něj podělit... Zároveň to byla doba, kdy Čtyřlístek byl na vrcholu své kvality, porevoluční příběhy už mi drobet připadaly, že u nich zvítězila kvantita nad kvalitou.

Laurinka1000
20.10.2020 5 z 5

Super příběhy

jirka9453
15.05.2020 5 z 5

Nezapomenutelní hrdinové a kouzelné příběhy.

Booky84
10.01.2020 5 z 5

Oblíbení hrdinové mého dětství.

Antonella
20.03.2018 5 z 5

dobrá kniha nejvíc se mi líbily příběhy velký bengál a perníková chaloupka.

Alizon
28.01.2018 5 z 5

Tak jsem si zavzpomínala na dobu svého dětství, kdy jsem objevila Čtyřlístek. Dočetla si ty díly, které jsem tenkrát neměla (z těchto let většina) a hezky se pobavila. Normálně sem dětské knihy, které čtu dceři, nedávám - ale přiznávám se bez mučení, ze tuto jsem si koupila hlavně pro sebe a četla si i když dcera už usnula. Mimochodem všechny ty staré Čtyřlístky pořád mám.

bakjo95
16.10.2016 5 z 5

Sem tam něco přečtené, chvílemi napínavé chvílemi vtipné.

Kate.S
02.02.2013 5 z 5

Opět povedená kniha, při které jsem se nejednou zasmála.