Velká cestovní kniha: Česká republika

Velká cestovní kniha: Česká republika https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112241/velka-cestovni-kniha-ceska-republika-112241.jpg 5 4 4

52 nejhezčích rodinných výletů autem více než 1000 hlavních cílů památky UNESCO národní kulturní památky městské památkové rezervace hrady, zámky, tvrze muzea a galerie kostely, kláštery, poutní místa židovské památky archeologické lokality technické památky a zajímavosti skanzeny a lidová architektura veřejnosti přístupné jeskyně rozhledny a výhledové body slavnosti, festivaly, sport, trhy zážitky pro malé i velké tipy na ubytování zoologické a botanické zahrady přírodní zajímavosti a zvláštnosti aquaparky a koupaliště golfová hřiště jízda na koni návrhy na pěší a cyklo výlety autoatlas ... celý text

martina9219
18.07.2013 5 z 5

Mám vydání 2003 a objednala jsem si i toto vydání, s předešlým vydáním jsem naprosto spokojena, víc než spokojena. Na tomto novém vydání jsem si všimla zatím jedné velké chyby. Mapa na konci je psána malými písmeny a je o hodně zmenšena než mapa ve vydání 2003 to abych si na to brala lupu!
Vydání 2003 měřítko - 1:400 000; 1 cm = 4 km
Vydání 2008 měřítko - 1:600 000; 1 cm = 10km
A mapa pokud zrovna nemáte autoatlas u sebe, tak mapa je velmi potřebná a když jedete kolem Prahy a je někde nějaká uzavírka, tak hledejte jinou trasu s měřítkem 1:600 000.
Ale jinak spokojenost :) Nejlepší věc na cesty. DOPORUČUJI!!!!! ;)