martas1907 martas1907 komentáře u knih

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Kniha mě moc bavila a dokázala mě vtáhnout do děje. Koupila jsem jako náhodný tip v levných knihách nelituji toho. Určitě doporučuji si ji přečíst, kniha je velmi krátká a dobře se čte. Když si ji vezmete do ruky, budete ji mít přečtenou za jeden den. Určitě jedna z nejlepších knih co jsem četla.

09.05.2017 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Kniha je velmi hezká, dobře se čte. Příběhy jsou moc hezké až na to, že nad třetím musíte více zapřemýšlet a moc nespojuje ty předchozí dva.

26.01.2017 5 z 5

První láska První láska James Patterson

Hezká kniha :) smutný příběh na konci a pořád jsem se těšila jak to dopadne. Kniha se dobře četla a byla poutavá :) Kniha je dobře napsaná.
Rozhodně doporučuji přečíst :)

16.10.2016 5 z 5

Láska v Česku Láska v Česku Lukáš Pazdera

Super kniha, i když jsem tušila, že se zase někteří vrátí k sobě a Míša s Romanem se rozvedou.

09.10.2016 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Kniha mě moc bavila a pokračování úžasné, vůbec jsem nečekala, že to takhle dopadne. Přečetla jsem ji za jeden den a knihu opravdu moc chválím a doporučuji si přečíst tuhle knihu i první díl :) Určitě se těším na další knihy od této autorky :)

29.08.2016 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Skvělá kniha, dobře se četla a já ji měla přečtenou za jeden den. Ani jsem netušila jak to skončí a těším se na druhý díl, který právě čtu :) Autorka píše skvěle a určitě tuto knihu doporučuji :)

16.08.2016

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Kniha mě bavila, ale jak se píše "Nechte si zlomit srdce dojemným debutem mladé americké autorky" tak mi to opravdu srdce nezlomilo. Dobře se četla a konec byl trochu předvídatelný, bylo jasné, že se Laurel a Sky zase dají nakonec dohromady. Hodně se tam psalo o May, která umřela. Kniha je hezky psaná v dopisech, které píše Laurel, ale většinou jsem nevěděla komu to píše.

16.08.2016 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Super kniha, jen jsem se těšila, že se na konci dozvím koho si Eadlyn vybrala,ale nevadí. Budu se těšit na další knihu od autorky.

07.08.2016 5 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Velmi dobrá kniha, bavila mě.

17.07.2016

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Super kniha, je velmi poutavá a hezky napsaná. Nemohla jsem se od ní dostat a kniha byla přečtená během dvou dnů. Těším se na další knihy od spisovatelky :)

10.07.2016

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Tahle trilogie mě velice bavila. Spisovatelce se velmi povedla a těším se na falší pokračování, snad bude tak hezké a napínavé jako dosud tři knihy. :)

10.07.2016