Markyy Markyy komentáře u knih

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Jako oddechovka dobrý :)

03.02.2015 4 z 5

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Od Jamie McGuire jsem četla všechny knížky, opravdu je hltám. Prozřetelnost jsem přečetla jedním dechem. Je to pěkně napsaná kniha, s prvky tajemna a romantiky. Rozhodně doporučuji !

03.02.2015 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Další kniha od Jamie McGuire nezklamala. Bála jsem se, že to bude ten samý příběh a že mě bude nudit, protože vím jak to dopadne.Ale vůbec!! Je to super, vidět to všechno z Travisova pohledu. Tuto knihu rozhodně doporučuji, patří spolu s Krásnou katastrofou mezi nelepší, které jsem četla. Už se těším na Beautiful wedding. :)

02.05.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Podle recenzí jsem od knížky očekávala hodně. Bohužel mě zklamala.. Přečetla jsem ji, ale že by se mi nějak moc líbila, se říct nedá. Určitě nemám v plánu ji číst znova. Na toto téma jsou daleko více kvalitněji napsány jiné příběhy..

02.05.2014 1 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipně napsaná kniha, čtivá, prostě super. Doporučuji ;)

Třetí královna Třetí královna Carolly Erickson

Kniha se dobře četla, zajímavý děj, jen je škoda, že se jedná o vymyšlený děj. Zajímá mě historie Anglie za doby Tudorovců, ale tato kniha mi tuto dobu nijak moc nepřiblížila, chyběla zajímavá historické fakta.

20.02.2014 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Dobře se četla, vcelku zajímavý příběh, ale nijak zvlášť mě nenatchla.

20.02.2014 3 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Skvělá kniha, suprově se četla, konec knihy naprosto strhující, ukápla i slza. Sparks je kvalitní spisovatel, určitě si přečtu i jeho další knihy. Tuto knihu ale rozhodně doporučuji.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Super kniha, kvalitněji napsána než 50 odstínů, autorka má zkušenosti s tímto žánrem, není to její prvotina. Crossfire serie patří mezi mé nejoblíbenější knihy, nemůžu se dočkat 4.pokračování i když původně to měla být pouze trilogie. DOPORUČUJI!

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Krásná kniha, zajímavý příběh, prostě pěkné čtení :) Rozhodně doporučuji, přečetla jsem ji jedním dechem. Kniha je velmi dobře napsána. Už se těším na pokračování, kde bude celý příběh z Travisova pohledu.