Markysek45 Markysek45 komentáře u knih

Nákaza Nákaza Guillermo del Toro

Nákaza byla překvapení tohoto roku! Na knihu jsem narazila náhodou v knihkupectví a všimla jsem si jí jen kvůli její akční ceně a potom také, že autorem je Del Toro. A jak jsem teď ráda. Kniha je úžasná!!! Děj knihy je zajímavý a má spád, hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí a není možné jim nefandit. A za scény s rodinou Barbour dávám o jednu hvězdičku víc :)

24.03.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Zazvonil zvonec a pohádky je konec! Naštěstí! Mám obrovské dilema, jestli dát jednu hvězdičku nebo toto dílo rovnou hodit do odpadu. Druhému dílu jsem za náznak děje dala aspoň jednu, v tomto díle byla dokonce zápletka, ale přesto se mi ta hvězdička dávat nechce. Jediná kniha, u které jsem většinu stránek přeskákala než přečetla. Vlastně bych ani neměla hodnotit. Ale budiž, jednu hvězdičku za ten úprk pro peníze dám.

23.03.2015 1 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl je o něco málo lepší než první. Občasný náznak děje byl pro mne velmi pozitivním překvapením. Navíc Grey je sice stále magor, ale aspoň se s tím snaží něco dělat, takže s ním čtenář může soucítit.

Nicméně jednu hvězdičku za ty náznaky děje dám.

23.03.2015 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Musím popravdě říct, že horší věc jsem nečetla. Ke knize jsem se dostala kvůli obrovské mediální masáži, abych aspoň tušila, o co jde. Ale takovou tragédii jsem nečekala. Děj žádný, spád žádný, jenom nafouklá prázdná bublina. Hlavní hrdinové jsou naivní husa a úchylný magor, ke kterým se prostě vztah vytvořit nedá. Navíc jsem čekala pořádné sexuální scény, ale i ty mě zklamaly. O slabé slovní zásobě ani nemluvím. Moje vnitřní bohyně, prosím, už nikdy více!

23.03.2015 odpad!