Marketplace Marketplace komentáře u knih

Když blesk udeří dvakrát Když blesk udeří dvakrát Joshua Williamson

Flashe jsem ve filmu neviděl, komiksy moc nečtu, i když se mi většinou líbí, ale tento mne nijak nenadchl. Skoro hned jsem vytušil, kdo je zápornou postavou a tak nějak celkově to postrádalo napětí. Kresba povedená :)

17.01.2021 3 z 5

Co se děje v mraveništi Co se děje v mraveništi Petra Bartíková

Zajímavá a poučná knížka pro děti.

17.01.2021 4 z 5

Rok poté Rok poté William R. Forstchen

Podle mě o něco lepší než první díl. Spousta lidí lidí by raději víc akce než politiky, ale mě styl této knihy sedl. Ono je v životě více politikaření než akce :)

Krtkova dobrodružství Krtkova dobrodružství Eduard Petiška

Spojení tří knížek o krtkovi. Zatím jsme přečetli před spaním jednou, ale asi se to stane povinnou četbou před usínáním :)

Človíčkova dobrodružství Človíčkova dobrodružství Pavel Teisinger

Moje oblíbené večerníčky v povedeném knižním zpracování. Dcerce se obrázky taky líbí.

Je nám dobře na světě Je nám dobře na světě František Hrubín

Pěkné obrázky, rychle přečteno.

16.01.2021 4 z 5

Krtek ve městě Krtek ve městě J. A. Novotný

Moc pěkné ilustrace a pěkný příběh. Čtyřměsíční dcerku berou hlavně obrázky a někdy i pozorně poslouchala - i když nerozuměla :), takže 5*

13.12.2020 5 z 5

Císařovy nové šaty Císařovy nové šaty Hans Christian Andersen

Pohádka, kterou zná snad každý. Není třeba většího komentáře než - pěkná :)

13.12.2020 5 z 5

Volání rodu Volání rodu Eduard Štorch

Kniha, která je vyprávěna retrospektivně - takže se příští rok hodí do čtenářské výzvy. Dostal jsem se k ní díky databáziknih a četl ji jako e-knihu v mobilu při volných chvílích. Je pěkně napsaná a určitě mohu doporučit.

13.12.2020 4 z 5

Já jsem Gotham Já jsem Gotham Scott Snyder

Pěkně nakreslené, nenáročné čtení - tak na 2 hodinky. Příběh docela zajímavý. Komiksy nekupuju, ale když se k nějakému podobnému dostanu, rád si ho přečtu.

07.11.2020 4 z 5

Juraj Jánošík® proti Dračiemu rádu Juraj Jánošík® proti Dračiemu rádu Svetozár Olovrant

Děj je svižný, dalo by se to všechno asi více natáhnout. Takhle mi děj připadal až moc jednoduchý. Čtivé to je, ale dalšího Jánošíka číst nebudu.

07.11.2020 3 z 5

Jak jsem potkal ryby Jak jsem potkal ryby Ota Pavel

E-knihu jsem měl staženou v mobilu hodně dlouho a většinou si četl jen výjimečně- například v čekárně u doktora - doma totiž raději papír. Povídky jsou moc pěkné, skoro bych po přečtení vyrazil na ryby.

28.10.2020 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Velmi čtivě napsaná kniha a proto dávám 5 hvězdiček. Má to ale sem tam nějakou chybičku, která ovšem tolik nevadí. Americký patriotismus je jednou z nich, ale přes to se člověk přenese - jsou to přece Američané :) Spousta lidí na temné straně, ale to je asi taky možné. Takže prima počteníčko a brzy asi popadnu druhý díl.

11.10.2020 5 z 5

Válkotvůrci Válkotvůrci František Kotleta (p)

Perfektní, čtivá, plná povídek. Další super Kotletovka, která určitě zaslouží 5*. Povídky mají spád, zajímavý děj a jako autorova prvotina se kniha čte moooc dobře.

29.08.2020 5 z 5

Vaše nové miminko - Návod k obsluze Vaše nové miminko - Návod k obsluze Martin Baxendale

Krátké a úsměvné. Ideální dárek pro prvorodiče.

09.08.2020 3 z 5

Neuvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Parádní historky, člověk knihu přečte skoro jedním dechem. Sám jsem párkrát s partou v horách byl, tak není problém vžít se do určitých situací, které autor popsal. Za mě jednoznačně 5*.

03.08.2020 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 1 Zaslíbená Země Nezemě 1 Kaiu Širai

Komiksy nečtu moc často, ale tento je zajímavý. Čte se hezky - i když od zadu. Asi se po další části ale poohlížet nebudu.

28.07.2020 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Povedená detektivka, u které jsem do poslední kapitoly netušil, kdo za vším stojí. Ze začátku jsem měl trošičku zmatek v postavách, ale tento problém se postupně vyřešil. Detektivky moc často nečtu, ale v poslední době po tomto žánru sahám stále častěji. Ideální kniha na dovolenou, ale hrozí že ji budete mít přečtenou moc rychle.

26.07.2020 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Knížku budu hodnotit jako celek - 2*. Samotné bajky jsou docela pěkné, ale komentáře Albuse Brumbála jsou divné a mnohy delší než samotná bajka. Prostě nezáživné.

17.07.2020 2 z 5

Přátelé z pravěku - Pravěk ve slavném komiksu pro děti Přátelé z pravěku - Pravěk ve slavném komiksu pro děti Miloslav Švandrlík

Taková rychlá komiksová lahůdka. Kdysi jsem četl ještě sešitové vydání Seka a Zuly a byl z něj nadšený. První díl byl jasně nejlepší, ale když se naskytla možnost, přečetl jsem druhý i třetí díl.

12.07.2020 3 z 5