Krtkova dobrodružství

Krtkova dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450301/bmid_krtkova-dobrodruzstvi-RPZ-450301.jpg 5 50 7

mataaskorice
22.02.2024 5 z 5

Tahle krtečková byla super.

Janizoun
09.08.2023 5 z 5

V této knize od "Alberta" jsou pohádky, "Jak Krtek ke kalhotkám přišel", "Krtek a autíčko" a "Krtek ve městě". Když už nevím jakou knihu dětem mám číst, téměř vždy vyhraje Krtek a sáhnu i po této knize. A tak nastal čas i nyní, Krtek totiž nikdy nezklame. Ať jsou děti nemocné, nebo zdravé, Krtečka stále milují a chtějí ho přečíst. Čtení krásné, obrázky úžasné, co dodat... Prostě Krtek od pana výtvarníka Zdeňka Milera, je pro mě takový český národní poklad a tak se k němu sama moc ráda vracím.

Evkaha
19.06.2023 5 z 5

Četli jsme před spaním. Hezky zpracovaná kniha. Synovi se líbí víc než krteček v televizi a mě vlastně taky

Dragell
07.04.2022 5 z 5

Tři krtkovské pohádky, o něco větší písmo a krásné obrázky na každé dvoustránce. Příběhy nenápadně poučují malé čtenáře o tom, jak některé věci fungují nebo jak nehezky se člověk dokáže chovat k přírodě a věcem a nastavují tedy jeho smýšlení správným směrem.

Moonca
23.06.2021 5 z 5

Úžasné vyprávění známých pohádek o Krtečkovi. Obrázky jsou velkoformátové, přesně ze seriálu, i když děj je malinko odlišný. Popravdě se mi líbí více, než seriálový. Syn knížku miluje zhruba od dvou let a čteme znova a znova.

boxas
12.02.2021 5 z 5

Knížku jsem koupila svému vnukovi. Snad si Krtečka zamiluje tak jako kdysi já.

Marketplace
17.01.2021 5 z 5

Spojení tří knížek o krtkovi. Zatím jsme přečetli před spaním jednou, ale asi se to stane povinnou četbou před usínáním :)

pohádky krtek

Autoři knihy