Marketplace Marketplace komentáře u knih

Dobrodružný život kapitána Singletona Dobrodružný život kapitána Singletona Daniel Defoe

Knihu jsem si stáhl do mobilu a přečetl ve volných chvílích. První 1/2 je o putování Afrikou a druhá o životě na moři. Ideální čtení pro vyplnění volných chvil v čekárnách atd.

26.08.2021 4 z 5

Lockdown Lockdown * antologie

Tlesknutí jedné dlaně a staří přátelé jsou asi nejlepší a podle mne nejslabší Allerseelen. Ale vcelku povedený sborník povídek.

26.08.2021 4 z 5

Nadaní Nadaní Joss Whedon

Další komiksová příloha časopisu Pevnost. Dalo se to přečíst, ale osobně bych jinak po tomto komiksu nesáhl:)

23.05.2021 4 z 5

Když blesk udeří dvakrát Když blesk udeří dvakrát Joshua Williamson

Flashe jsem ve filmu neviděl, komiksy moc nečtu, i když se mi většinou líbí, ale tento mne nijak nenadchl. Skoro hned jsem vytušil, kdo je zápornou postavou a tak nějak celkově to postrádalo napětí. Kresba povedená :)

17.01.2021 3 z 5

Volání rodu Volání rodu Eduard Štorch

Kniha, která je vyprávěna retrospektivně - takže se příští rok hodí do čtenářské výzvy. Dostal jsem se k ní díky databáziknih a četl ji jako e-knihu v mobilu při volných chvílích. Je pěkně napsaná a určitě mohu doporučit.

13.12.2020 4 z 5

Já jsem Gotham Já jsem Gotham Scott Snyder

Pěkně nakreslené, nenáročné čtení - tak na 2 hodinky. Příběh docela zajímavý. Komiksy nekupuju, ale když se k nějakému podobnému dostanu, rád si ho přečtu.

07.11.2020 4 z 5

Válkotvůrci Válkotvůrci František Kotleta (p)

Perfektní, čtivá, plná povídek. Další super Kotletovka, která určitě zaslouží 5*. Povídky mají spád, zajímavý děj a jako autorova prvotina se kniha čte moooc dobře.

29.08.2020 5 z 5

Vaše nové miminko - Návod k obsluze Vaše nové miminko - Návod k obsluze Martin Baxendale

Krátké a úsměvné. Ideální dárek pro prvorodiče.

09.08.2020 3 z 5

Přátelé z pravěku - Pravěk ve slavném komiksu pro děti Přátelé z pravěku - Pravěk ve slavném komiksu pro děti Miloslav Švandrlík

Taková rychlá komiksová lahůdka. Kdysi jsem četl ještě sešitové vydání Seka a Zuly a byl z něj nadšený. První díl byl jasně nejlepší, ale když se naskytla možnost, přečetl jsem druhý i třetí díl.

12.07.2020 3 z 5

Hustej nářez - komiks Hustej nářez - komiks František Kotleta (p)

Dlouho jsem váhal, zda si komix koupit, ale aby byla sbírka Kotletovek kompletní, tak jsem neodolal. Jak to hodnotit? Vyložené zklamání to není, ale knihy jsou mnohem lepší. Příběh je hodně osekaný a kdybych nečetl knihu, tak bych asi hodnotil ještě méně. Takhle dávám 3*.

12.07.2020 3 z 5

Temné dny Temné dny Manel Loureiro

Knih se zombie tématikou je málo, dobrých ještě méně, takže za mě 5*. Oproti prvnímu dílu o poznání jinačí děj, méně nemrtvých a více živých, přesto velmi dobré. Těším se na třetí díl.

30.11.2019 5 z 5

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Také jsme několikrát vyrazili na trek do hor, ale jen tady po Evropě. Vždycky člověk zažije spoustu příhod a dostane se na neuvěřitelně krásná místa. Je to vtipné, pohodové, pěkné a krátké počteníčko. Doporučuji přečíst a vyrazit - kamkoliv :)

15.09.2019 5 z 5

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

Asi je to jako u filmů. Jednička byla nejlepší a smál jsem se, až jsem brečel. Dvojka podstatně slabší. Trojka je ve druhé polovině lepší a občas se zasmějete. Takže 4* a jestli je to opravdu poslední díl, tak je to celkem pěkná trilogie. Jinak by to chtělo asi další dítě :-D

11.08.2019 4 z 5

Poslední tango v Havaně Poslední tango v Havaně František Kotleta (p)

První povídka nic extra - maximálně 3 hvězdy, druhá super čtivá 5 hvězdiček a zbytek klasika - 4. Proto hodnotím 4 hvězdičky, ale prokousat se přes tu první povídku bylo někdy až unavující.

14.03.2019 4 z 5

Fotbalové pozdravy z Ruska: Mistrovství světa den po dni Fotbalové pozdravy z Ruska: Mistrovství světa den po dni Jaromír Bosák

Už nějakou dobu si po fotbalovém mistrovství vždy kupuji Jaromírův "deník" a nikdy nezklamal. Jen škoda, že v mé sbírce první knížky chybí.

11.01.2019 5 z 5

Králíček Toníček Králíček Toníček Tereza Shalvarova

Takové pěkné pohádky před spaním. Dlouhé tak akorát.

21.04.2024 4 z 5

S Medovníčkem do pohádky S Medovníčkem do pohádky Jan Lebeda

Pěkné pohádky a obrázky. Člověk se ještě dozví zajímavé věci o včelkách.

05.03.2024 5 z 5

Místa, kam se nechodí Místa, kam se nechodí Jakub Venglář

Pěkné čtení o místech kam se moc často nechodí. Se spoustou názorů autora souhlasím. Mám však jen menší zkušenost s cestou po Rumunsku a místními psy.
Už dlouho jsme nikam nevyrazili, tak trochu i závidím, ale vlastně nám ve stejné činnosti moc věcí nebrání.

25.02.2024 4 z 5

Maková panenka a motýl Emanuel Maková panenka a motýl Emanuel Václav Čtvrtek (p)

Pěkné pohádky. Dlouhé tak akorát. Známé z tv.

25.02.2024

Zombie apokalypsa Zombie apokalypsa John Crunch

Zombie docela dobrý, ale ten zbytek nic moc. Nebudu spoilerovat, ale podle mě jedna ze slabších knih s tímto tematem.

25.02.2024 3 z 5