Místa, kam se nechodí

Kam až člověka může dovést touha bloudit a objevovat? Jak se nenechat zaskočit průšvihy a vypořádat se s kulturním šokem? Jaké to je doopravdy cestovat sám? To je jen pár myšlenek, které mi obvykle táhnou hlavou, když strávím dostatek času na dostatečně zvláštních stezkách. Na spoustu otázek nemám odpovědi, ale vyplatí se o nich přemýšlet. Kromě toho v knize najdete spoustu zábavných příběhů z odlehlých horských údolí či zapadlých uliček - zkrátka z míst, kam se povětšinou moc nechodí, ale kde čekají ty nejznamenitější krásy i podivnosti našeho světa. A samozřejmě vyprávím také o lidech, na které lze cestou natrefit, neboť bez nich by to celé nemělo duši....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447335/big_mista-kam-se-nechodi-USu-447335.jpg 4.252

Kniha Místa, kam se nechodí

NorthFinder
20.12.2022

Místy zajímavý, ale přeci jen mírně chaotický popis. Nedočteno.

Alto98
02.08.2022

Nedočteno, hvězdičkami nehodnotím. Ne každý cestovatel je zároveň dobrý spisovatel. Aspoň fotky jsou pěkné.

flare
24.05.2022

Na cestovatele velmi ctiva kniha..palec nahoru

Knihomolovkyně
18.04.2022

Zajímavé, vtipné, inspirativní.

Venda32
14.11.2021

Zajímavé historky z cestování, ale jiné cestopisy mě bavily víc. Oproti tradičním cestopisům je kniha doplněna o spoustu osobních poznatků a rad autora ohledně cestování. Chvílemi je to ale takové trošku nastavované, zbytečné omílané.
Asi bych dal více prostoru informacím z míst, kam se nechodí.

Poustevník-dc
06.11.2021

Pro mě moc inspirativní a zajímavé čtení. Díky

Kanylka
31.08.2021

Po knize jsem sáhla v době dovolené a nezklamala.

intueri
09.08.2021

Není to "lonely planet", ale to je v pořádku, protože splňuje, co v anotaci slibuje.. Zajímavé zážitky z cest a lidských i zvířecích setkání, tipy kol kolem cestování, hezký barvitý jazyk i myšlenky, atraktivní fotografie.. Souhrnem: příjemné čtení pro milovníky cestování :)