marije133 marije133 komentáře u knih

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Úžasná oddechovka. Krásně napsaná, rychle se čte. Až budu mít chviličku ráda si to zopakuji.

15.12.2019 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Nepotěší. Neurazí.
Je to taková oddechovka na víkend, nic světoborného. Člověk si to užije, ale nemá potřebu číst znovu. Skvělé pro nenáročné čtenáře, kteří chtějí další průměrnou, romantickou YA.

15.12.2019 2 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Po prvním díle naprostá bomba. Autorku zbožňuji, ovšem love story Paní a Pána dokonalých je trochu nudná. Příběh celé série sice pokulhává, ale i tak tu knihu mám z neznámých důvodů ráda.

15.12.2019 4 z 5

Černý měsíc Černý měsíc Sabine Giebken

Když jsem byla malá velmi se mi knížka líbila. Ovšem se bojím, že starší čtenář by mohl být zklamaný.

15.12.2019

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Druhý díl byl lepší, ale i tak to byla solidní kniha. Klasická S.J.Maas.

15.12.2019 3 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Vážně dobrá kniha, zamilovala jsem si ji. Střídaly se mi u ní záchvaty smíchu a pláče.

01.11.2018 5 z 5

Prokletý trůn Prokletý trůn Joelle Charbonneau

Ze mě úžasná kniha. Užila jsem si ji od začátku do konce.

(Tady to bude obsahovat SPOILERY)

Andreas mi ze začátku přišel fakt super, ale jak ho začala ovládat ta touha po moci... nelíbí se mi ta jeho změna, ale to ani nemá. Ale na prvních stránkách vážně dobrá postava, mnohem sympatičtější, než Carys, která mi nepřišla ničím nějak zvlášť zajímavá.
Té ženské, vážně si nevzpomenu její jméno, co se do ní Andreas zamiloval, jsem nikdy nevěřila a už od první chvíle jsem věděla, že se z ní vyklube pěkná... potvora.

01.11.2018 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Od samého začátku mě kniha naprpsto pohltila. Nedokázala jsem ji zavřít dokud jsem se nedostala na poslední stranu! Doufám že druhého dílu se dočkáme i v češtině a to co nejdřív!

11.12.2017 5 z 5