Mansonovka Mansonovka komentáře u knih

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Přečteno za dvě a půl hodiny.. Celý příběh jsem prožívala s postavami, hlavně s Adamem. Srdceryvný příběh, který jsem ořvala.

30.04.2022 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Detektivky pana Bryndzy vždy přečtu za jeden večer a pak toho lituji, že jsem si knihu nevychutnala. Jenže prostě nejde přestat číst! Všechny knihy jsou skvělé, stejně jako tahle novinka :-)

23.06.2019 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Po dlouhé době jsem si ke čtení vybrala Nesba...A nelituju!! Akce, promyšlenost a prostě nadupaná kniha.

06.07.2017 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Před pěti minutami jsem ji dočetla a upřímně, zanadávala jsem si. Napsala mu dvě slova a my jen můžeme zapojit fantazii. Jenže to je tak na palici.
Od knihy jsem toho moc nečekala. Koupila jsem si ji jako oddechovku. A najednou - nemohla jsem přestat číst. Vzbuzovala ve mě všechny ty šťastné a zamilované emoce až jsem se pro sebe vyloženě zubila, měla jsem motýlky jako Eleanor a byla to prostě nádhera...Až na ten konec.
Až budu někdy hodně smutná, přečtu si ji znova.

31.03.2016 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Příjemný doplněk k sérii Selekce. Bohužel ne tak čtivý jako série samotná :-)

24.03.2017 3 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Tuto knihu jsem četla pouze z toho důvodu, že byla v povinné maturitní četbě. Četla jsem ji celkem dlouho, nerada jsem se k ní vracela, těšila jsem se na kopici knih, které čekaly až je přečtu...Prostě mě nebavila

18.03.2013

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Od této knihy jsem nic valného nečekala, maximálně oddech. Doporučila mi ji knihovnice, jinak bych si ji nevypůjčila. Přečtena za 4 hodiny!! I když v některých pasážích mne iritoval styl psaní nebo i situace a scény, bez kterých by se knížka klidně obešla - za mě prostě super.. Potřebuji další dva díly!

07.09.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čekala jsem víc. A měli pravdu, druhá Zmizelá.
Příběh dobrý, styl nic moc. Chvíli trvalo, než jsem si na tento styl zvykla.
Víc než 3* dát nemohu....

19.12.2016 3 z 5