maky17 maky17 komentáře u knih

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

První kniha od autorky která se mi dostala do ruky a nezklamala,hodnotila bych jí jako pohodové čtení u kterého se nemusí přemýšlet.

09.12.2017 4 z 5

Když to tam není, tak to tam nehledej Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková

Na knihu jsem narazila náhodou při hledání jiné knihy,nic jsem od ní neočekávala a o to víc pobavila. Naprosto se mi trefila do nálady a navnadila k přečtení první knihy od autorky. Výhodou jsou krátké kapitoly,ideální na cesty.

09.02.2018 5 z 5

Krásná obálka knihy, ovšem příběh jako takoví mě moc nenadchl.

03.02.2018 2 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Opět skvělé oddychové čtení od L.D ,ideální pro začátek roku.

27.01.2018 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Čtivá oddychovka u které se nemusí moc přemýšlet,snadno se přečte jedním dechem. Některé pasáže mi sedly více a jiné méně.

29.12.2017 2 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Kniha se mi líbila,pobavila a přiměla ocitnout se s Láďou na cestě do Jeruzaléma ...

09.12.2017 4 z 5

Nikdy si nedávejte vycpat svého psa Nikdy si nedávejte vycpat svého psa Alan Alda

Chvíly mi trvalo se do knihy začíst,do způsobu jakým stylem je psaná. Každopádně mě příjemně pobavila a pomohla mi seznámit se s Alanem Aldou víc osobněji,nejen tak jak ho znám ze seriálu M*A*S*H jako představitele Hawkeye.

02.01.2018 3 z 5

El Camino Cesta, ktorá vedie domov El Camino Cesta, ktorá vedie domov Anikó Sándor

Ke knize jsem se dostala náhodou a nelituji že jsem jí přečetla. Je to poutaví příběh o pouti do Santiaga de Compostela,byla jsem ráda že si o této pouti také mohu přečíst s pohledu ženy. A i když byla ve slovenském jazyce nebylo to vůbec na závadu. Od autorky bych ráda do budoucna přečetla i další knihy až budou v překladu. Těm kteří se zajímají o cestování či putování,tuto knihu doporučuji.

09.12.2017 5 z 5

Léto modelky Léto modelky Pavlína Pořízková

Kniha je velmi čtivá,zajímaví příběh. Doporučuji,bavila mě.