Majulinek Majulinek komentáře u knih

Velikost XL: Kila navíc přibývají Velikost XL: Kila navíc přibývají Meg Cabot

Oddechová kniha, pokračování o Heather nemělo chybu :)

06.03.2013 4 z 5

Hřích panenské královny Hřích panenské královny Ella March Chase

Úžasná kniha, po začtení do této knihy jsem ji nechtěla odložit. Moc příjemné počtení :)

06.03.2013 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Mě se tato kniha i její děj líbil. Cítila jsem z toho děje takovou nabitou energii. Rozhodně nelituji, že jsem si tuto knihu přečetla a klidně si ji přečtu znovu.

05.03.2013 5 z 5

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Touto knihou jsem byla velmi překvapená, taky jsem se domnívala, že se jedná o typický dívčí románek. Ale asi nás autorka všechny mile překvapila, že do toho zakomponovala i vraždy.

05.03.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Je něco lepší než díl první. Přečteno během dvou dnů, dobré na odreagování.

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Příběhy jsou byly velmi hezké a poutavé, skutečně ideální k tomu k tomu Valentýnovi. Akorát je škoda, že je taková malá oproti zbývajícím knihám.

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Nenadchla ani neurazila. Je to románek skutečně pro dívky. Ale musím říci, že film se mi zdál lepší.

05.03.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Musím souhlasit s ostatními, že literárně je to brak. Ale skvěle se to čte, skutečně na relax.

Úklady královského dvora Úklady královského dvora Michelle Diener

Příběh plný intrik a dobrodružství. Po všech těch zamilovaných románkách, to byla příjemná změna. A už se těším na druhý díl :)

03.02.2013 5 z 5

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Moc pěkné zpracování, takové volné pokračování knihy Pýcha a předsudek. :)

Julie Julie Anne Fortier

Překrásná kniha odehrávající se ve slunné Itálii. :)

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Romantický námět se smutným koncem.

08.01.2013 4 z 5

Šašek a vévodkyně Šašek a vévodkyně Celia Rees

Podle mě tato kniha nebyla vůbec hrozná, dobře se četla. Spisovatelka dobře do děje zapasovala příběh Večer tříkrálový a Williama Shakespeara. Děj byl poutavý, plný dobrodružství. Já jsem třeba byla zvědavá, jak to dopadne a vůbec mě to nezklamalo.

Dívka z přístavu Dívka z přístavu Tania Crosse

Dojemný příběh Rebeccy, která ztratí milovaného přítele. Děj se četl jedním dechem. Zajímavý námět.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tuto knihu přímo miluji. Pýcha a předsudek byla má první kniha od Jane Austenové. Ráda se k ní stále vracím

08.01.2013 5 z 5

Jak mi Jane Austenová zničila život Jak mi Jane Austenová zničila život Beth Pattillo

Čtivá kniha romantického zaměření.

Paměti Marie Stuartovny Paměti Marie Stuartovny Carolly Erickson

Příběh o Marii Stuartovně jsem četla poprvé od této úžasné spisovatelky. Celá kniha byla plná dobrodružství. Člověk mohl cítit tu zášť, kterou Alžběta chovala vůči Marii. Prostě další famozní kniha od Carolly Erickson.

07.01.2013 5 z 5

Hlas hrdličky Hlas hrdličky Elizabeth Chadwick

Opravdu je to úžasná kniha. Děj byl chápavý, navazoval na sebe, žádné zbytečné odbíhání. Přímo to vtáhlo do děje. Tuto knihu jsem ani nechtěla pustit z rukou, dokud ji nedočtu. :)

07.01.2013 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Kniha má velmi silný příběh. Moc se mi líbila, jen ze začátku jsem měla trochu problém se začíst.

Červená královna Červená královna Philippa Gregory

Kniha sama o sobě se dobře četla. Bylo to zas něco jiného, nyní se autorka zaměřila na Margaret. V této knize mi Margaret Beaufortová přišla hodně ctižádostivá, prostě chtěla dosáhnout svého a taky se jí to podařilo, že dosadila svého syna na anglický trůn. V některých momentech mi přišlo, že už to trošku Margaret přehání a chce jít doslova přes mrtvoly.