maja128 maja128 komentáře u knih

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Nostalgická vzpomínka na dětství, kdy jsem děj přímo hltala, dnes při shlédnutí filmu můžu jen říct kde jsou ty časy....a dcery to vidí stejně.Je to čtení pro děvčátka!

12.08.2016

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Citlivá a mysteriozní kniha mě naprosto vtáhla do děje, slzy smutku i radosti na konci a probdělá noc po přečtení...Ještě dnes při vzpomínce mi běhá mráz po zádech.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Oblíbená knížka mého dětství a mých dětí taky!Zůstává v naší knihovně pro budoucí vnoučátka...Doporučuju dětem místo pc..

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Dobrá a motivující kniha po přečtení stačí zavřít oči, snít a začít nový život...

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Knihu jsem přečetla jedním dechem, pasáže ze záznamy STB mě nezaujaly, ale holt dřív byla taková doba....Viděla jsem i stejnojmenné představení ve Zlíně,které bylo trochu složitě podané a zmátlo mě.Příběh dost surově, ale snad pravdivě napsaný...Škoda, že už žádná bohyně na kopanicích není.I esesáci se jich báli...Je o nich také zmínka v mé oblíbené knížce z dětství Gabra a Málinka od Amálie Kutinové.

12.08.2016

Přečetla jsem spoustu Smithových knih, krásně a poutavě dokáže navazovat děj po několik pokolení znepřátelených stran a rodů! Přečteno jedním dechem a o ostatní ztratíte zájem.