M.kanička M.kanička komentáře u knih

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Přečteno během par hodin. Nemohla jsme přestat číst. Neuvěřitelná kniha a jen tak na ni nezapomenu. Když jsem docetla šla jsem se napít a v tu chvíli jsem si uvědomila ze ani nevíme co vše máme hned pod rukama čistou vodu teplo oblečení a vše bereme jako samozřejmost.

10.01.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Mně teda tato kniha nesedla nebyla tam ani jedna pasáž kde bych se zasmála. A ani se mi nelíbil styl vyprávění. Asi mám jiný smysl pro humor :)

11.03.2022 1 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nějak jsem furt čekala ze se to rozjede a kniha mě vtáhne. Bohužel se tak nestalo. Příběhy několika lidi a jejich problému. Každý jich máme hodně a tady jsem si jich přečetla jen o něco málo víc. Hartl ma lepší knihy než je tato. Teda podle mě.

03.04.2022 2 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Jako oddechovka dobrý. Rychle přečteno ale ze by utkvěla v paměti to ne. Po přečtení jsem skoro hned zapomněla o čem kniha byla. Stejně tak jako u ostatních knihách od Třeštíková.

11.03.2022 2 z 5

Jedenásť minút Jedenásť minút Paulo Coelho

Četla jsem od autora lepší knížky. Tenhle příběh byl zajímavý, ale nevzala jsem si z něho nic, jako třeba z jiných knížek, která Paulo Coelho napsal.

02.09.2023 2 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Za mě zvláštně napsané. Kniha me nevtáhla do děje a vášeň těch dvou se mi těžko chtěla uvěřit.
A jestli tohle měl být eroticky román ???? Nevím, nevím

02.09.2023 2 z 5