Lvíček835 Lvíček835 komentáře u knih

Bojovnice Ari Bojovnice Ari Lea Schmidbauer

Příjde mi že některý díl je slabší jiný zase super,tenhle byl z těch slabších strašně my tam lezla na nervy jedna postava,nebudu psát jaká,ale ta dívka Ari ta se mi moc líbila i když už tam moc nevystupuje Majka tak se mi příběh líbil ale jak jsem psala na začátku ne tolik jako ostatní.

20.02.2023 2 z 5

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Příběh se mi líbil,sice je pravda že se děj táhl,ale četla se dobře.A to přeskakování mezi dospělostí a dětstvím mi problém nedělalo i se mi to líbilo.Za mě kniha byla v pohodě,byly tam nějaké tragédie které se tam staly ale k tomu se vyjadřovat nebudu pokud ste knihu ještě nečetli nebudu vás ochuzovat o trochu lásky,napětí, smutku bolesti porozumění,atd...

19.02.2023 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Prima kniha, tahle se mi líbila ze všech nejvíc
s těch 3 co mám doma,za mě prostě byla nejlepší.

06.02.2023 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

No asi jsem jediná ale kniha,ne že by se my nelíbila,ale četla jsem už lepší s podobným tématem,ale knihu doporučuji pokud máte rádi Thrillery s touto tématikou.Ale dál se vyjadřovat nebudu pokud jste knihu nečetly , abyste nepřišli o NAPĚTÍ TÉTO KNIHY a i o překvapení co tam na vás čeká,jako koukala jsem s otevřenou pusou...Jako vážně.

01.01.2023 2 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Od autorky jsem už četla 3 knihy tak jsem zkusila tuhle,no nebylo to špatné líbilo se mi to,ale četla jsem jí opravdu dlouho.Ale nelituji,byla zajímavá ale dávala jsem si od ní pauzu a dnes jsem jí konečně dočetla.Ale jak jsem psala na začátku ty 3 knihy byly lepší,ale tahle taky nebyla špatná docela zpokojenost.

15.10.2022 3 z 5

Když tu nejsi Když tu nejsi Valentina Nazarova

Kniha byla super,ale za mě Skrytá píseň byla lepší.Ale můžu knihu, KDYŽ TU NEJSI doporučit líbila se mi, ale ne tak jako ta první.

11.10.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Bylo to milé čtivé a pozitivní, její knihy mám prostě ráda postavy jsem si zamilovala ale nejradši jsem tam měla hlavní hrdinku a dva kluky prostě nádherná kniha jako ty ostatní od spisovatelky

08.05.2022 3 z 5

Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Sarah J. Maas

Za mě rozhodně nejlepší serie co jsem za tenhle rok četla nejvíc jsem si oblibila dvě postavy,které nebudu jmenovat,podle mě tahle serie stojí za přečtení.

06.07.2020 5 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Hrůza děs znepokojení ,výčitky ale super kniha co se týče hororového žánru

06.05.2020 4 z 5