lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Nebolo to až také zlé ako som si myslela, ale ani žiadny zázrak. Ale dobre sa to číta, takže ak bude ďalší diel, prečítam si ho.

04.11.2023 3 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Jedným slovom - nádhera. Revala som ako malé decko,ale naozaj to stálo za to. Krásny príbeh, veľmi emotívny.

02.11.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Taká fajn oddychovka. Žiadne veľké drámy.

31.10.2023 3 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

Séria, čo nie je iba nejaká obyčajná romantika,ale človek nahliadne do minulosti,kedy ženy nemali žiadne práva. Asi môžeme byť vďačné, že žijeme v modernej dobe. Skvelí chlapi, čo sú hrdinami týchto pribehov učarujú ženskému srdcu a hlavné hrdinky sú silné ženy po ich boku. Krásne pribehy.

30.10.2023 4 z 5

Jak zkrotit svůdníka Jak zkrotit svůdníka Evie Dunmore

Toto sú romantické knihy so závažnými témami, ktoré sú detailne popísané, až to je trošku na škodu,lebo sú príliš dlhé. Ale nakoniec to vždy prekoná romantika s trochou erotiky a človek je spokojný. Som zvedavá na ďalší diel, nedám si ho ujsť. Ešte chcem vyzdvihnúť skvelý preklad.

30.10.2023 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Super! Vtipné, trochu dramatické, romantické so šťastným koncom. Tak som obom fandila,aby im to vyšlo!

27.10.2023 4 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Pekná romantika, super chlap, samý sval, to nikdy neomrzí, že? Zoe tá bola fakt dobrá. Malo to švih, tak som spokojná.

26.10.2023 4 z 5

Zima nejistých nadějí Zima nejistých nadějí Jenny Bayliss

Tak toto mi úplne parádne sadlo, romantika veľmi fajn, pohľadný chlap, k tomu dobrá káva. Super.

23.10.2023 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Tak toto bolo super,skvele som sa bavila,romantika, láska a šťastný koniec,som veľmi spokojná.

20.10.2023 5 z 5

Můj sexy šéf Můj sexy šéf Renáta Navrátilová

Taký slušný priemer si myslim,nebolo to zlé,len hlavná hrdinka mi strašne išla na nervy svojou tvrdohlavosťou.

18.10.2023

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Čo dodať k téme, keď už všetko bolo spomenuté? Len toľko, že ja som spokojná.

17.10.2023 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Je to naozaj jednoduchá erotická romantika, štýl textu je chvíľkami taký neohrabaný, ale rýchlo ubieha,tak to nie je také hrozné. Trochu zrýchlený vzťah, čomu asi veľmi neverím,ale však je to taká rozprávka pre ženy.

15.10.2023 4 z 5

Ian Ian Lauren Layne

Zápletka fajn, romantika fajn, aj keď to nemalo nejaké grády, ale celkovo hrozne zdĺhavé. Chýbalo mi viac poriadnej šťavy.

13.10.2023 4 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

Druhú polovicu mi Kelsey išla strašne na nervy, taká krava. JP som fandila celú dobu,ten sa mi veľmi páčil. A na tretoeho brata sa teším. Snáď to bude lepšie,ako toto.

11.10.2023 3 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Nebolo to zlé a super bolo, že Aida nie je žiadna krehká kvetinka. Rada si prečítam ďalšie diely.

08.10.2023 4 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Teda už dlho som sa tak nebavila pri čítaní knihy . Síce som najprv bola mimo z tých mien a celej rodiny,ale nakoniec to je super oddychovka. Najlepšie boli tie stavy Jodi po liekoch,to nemalo chybu.

02.10.2023 4 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Pekný príbeh,ja som spokojná.

01.10.2023 4 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Ako oddychovka fajn, ale veľmi jednoduché a plytké, nič také nezabudnuteľné. Ale ľahko sa číta a ubieha to.

28.09.2023 3 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Doteraz ma Colleen odrádzala,ale toto bolo celkom fajn. Zaujímavý námet a pekný koniec. Ja som spokojná.

24.09.2023 4 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

No, taká rozprávka pre romantické duše,ale žiadny zázrak. Dej rýchlo ubiehal, ako oddychovka môže byť.

16.09.2023 3 z 5