Lunacief Lunacief komentáře u knih

Horké výstřiky Horké výstřiky Sexy Lucca

Tuto knihu jsem bohužel kupovala naslepo, bez předešlého zkoumání ohlasů od ostatních čtenářů. Těšila jsem se na proudící elektřinu v mém těle při čtení smyslně napsaných lehtivých povídek.. ale přišlo jen znechucení a velké zklamání. Lituji vyhozených peněz a promarněného času nad tímto literárním odpadem.

08.01.2022 odpad!

Tátovi a taky mámě Tátovi a taky mámě Vanda Schreierová

Perfektní příručka pro budoucí tatínky.
Kniha je plná, smysluplně napsaných a důležitých informací o těhotenství, porodu i mateřství.
Manželovi se četla příjemně, nabyl nových vědomostí a ještě se u toho pobavil nad vtípky, kterými je tato kniha protkaná.

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Kniha má propracovaný děj, psaný zajímavým a čtivým stylem.

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

Velmi čtivý, pěkně propracovaný román.

09.02.2021 4 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Stejný příběh, který se odehrával v předchozích dílech smrsknut do jedné knihy, vyprávěn z pohledů různých osob - někdy zajímavé, častěji nudné.

09.02.2021 3 z 5

Puto Puto Anna Todd

Tajemství Tajemství Anna Todd

Polibek Polibek Anna Todd

Přiznání Přiznání Anna Todd

09.02.2021 5 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Knížka se čte moc hezky.
Je plná důležitých informací, které nám podává přijatelnou formou, ale nepodsouvá nám je za každou cenu a spíš se snaží maminky neustále povzbuzovat.
Za mě perfektní kniha pro všechny nastávající mámy, které se chtějí dozvědět něco o těhotenství i mateřství a přitom z toho návalu informací o tom, co rozhodně dělat a co v žádným případě ne nezešílet - v této knížce totiž autorky respektují každé rozhodnutí.