Horké výstřiky ekniha

Zapomeňte na trapné Odstíny šedi, toto je péčko s velkým P! Nabízím Vám padesát erotických povídek, v kterých si zkrátka každý přijde na své. Je to kniha, ve které pro romantiku nezbývá moc místa. Kniha plná příběhů. Nejen o vzrušujících zážitcích, ale i tajných snech a představách. Je to kniha plná lechtivého čtení, z kterého nezůstanou žádné kalhotky suché, a zároveň žádné trenýrky nezůstanou bez jejich napnutí... Vaše Lucca...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/285267/horke-vystriky-LOW-285267.jpg 0.714
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha) · Martin Koláček - E-knihy jedou

Kniha Horké výstřiky

pavlikova9332
10. srpnaodpad!

Hnus, odpad, neskutečná blbost.

Zdenekrsa
15.10.2016

Dost spatne. Skoda penez za tokovou knihu.

martina0750
06.10.2016

Přečetla jsem přibližně 6 povídek a musím říct, že za mě rozhodně ne. Větší blbost jsem snad v životě nečetla.

MichaelaDC
06.08.2016

Hrozná blbost.

mateo
30.05.2016

Povídky jsou skvělé.Líbí se mi .

dany512
13.05.2016

Nemůžu si pomoct, ale takovou tu správnou erotiku jsem v tom neviděla. Muselo to dát dost práce vymyslet tolik ....... na jedno brdo.

Fast
04.04.2016

Fantazii se meze nekladou.Díky za vydání této knihy autorce.Články mě skvěle pobavily i rozšířily mé erotické vášně. Hodnotím kladně .

Jezinka155
21.03.2016odpad!

Tak pokud to ma byt nejaka parodie, tak jsem to nepochopila!! Neskutecna blbost a jen se divim nakladatelstvi, ze to vydalo! Shrnuti - vetsi kravinu jsem necetla!!!

TIP: Máte rádi Databázi knih?

erotika sex

• 69 2016